Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken GV-377-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 30.673 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1461 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 3.7 l/100 km. Dankzij 1.395 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 1003 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 4.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 3.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1960 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Eerste registratie | 2015-08-25 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2015-08-25 |
| APK vervaldatum | 2023-08-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz A-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 10.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het NOx-emmissiegedrag is verhoogd.
De regeleenheid die de NOx-uitstoot stuurt dient door een software-update te worden aangepast zodat bij realistisch rijgedag de NOx-emissiewaarden verbeteren.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de besturingseenheid updaten.
De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden.
Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 10.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 209.909 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 775 |
| Periode | 2015-03-03 - 2016-04-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 166 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 48 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 90 | 28 | € 37.462,- | € 3.570,- |
| 2015 | 163 | 47 | € 34.292,- | € 3.411,- |
| 2015 | 163 | 47 | € 34.292,- | € 3.411,- |
| 2016 | 2 | 0 | € 35.458,- | € 4.179,- |
| 2016 | 3 | 1 | € 35.472,- | € 4.246,- |
| 2016 | 3 | 1 | € 35.472,- | € 4.246,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GV-265-X | 2026-05-13 | |||
| PT-234-H | 2026-04-29 | |||
| GS282F | 2020-08-27 | |||
| GS-574-P | 2021-04-30 | |||
| JN-265-Z | 2025-03-18 | |||
| GZ-246-H | 2022-11-26 | |||
| GB308K | 2020-05-10 | |||
| GV-697-G | 2021-05-01 | |||
| RR-778-T | 2023-06-26 | |||
| HV-929-R | 2025-08-08 | |||
| RH-267-N | 2024-03-17 | |||
| GT-791-V | 2024-01-05 | |||
| GR-125-P | 2023-09-02 | |||
| GR-049-Z | 2022-05-03 | |||
| GB-156-J | 2023-05-04 | |||
| GV-244-S | 2024-10-31 | |||
| HH-609-N | 2024-02-18 | |||
| GV-300-S | 2025-12-15 | |||
| K-187-ZT | 2021-10-03 | |||
| GP-027-H | 2022-07-06 | |||
| SJ-928-H | 2023-07-21 | |||
| GV-026-P | 2025-03-23 | |||
| GR-323-R | 2022-08-02 | |||
| GR-004-Z | 2023-11-13 | |||
| HP-748-J | 2024-08-05 | |||
| GP-179-F | 2022-10-11 | |||
| NJ-160-F | 2024-02-04 | |||
| GF593S | 2020-10-06 | |||
| 1-ZSN-39 | 2022-06-23 | |||
| GN318S | 2020-09-14 |