Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.157
€ 2.141,-
Ja, 2024
2024
2024-12-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Corolla Touring Sports met kenteken GRX-71-H is afkomstig uit het bouwjaar 2024. Deze auto is 0 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Toyota bedroeg € 40.157. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1798 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 180 km/h. Met 1.475 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 01-11-2024. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-02-2028. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 28.000.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 67 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 95 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 106 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1475 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1885 kg |
| Lengte | 4,66 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-02-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-12-23 |
| APK vervaldatum | 2028-02-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Toyota Corolla Touring Sports stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2024
€ 29.740 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 30.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Corolla Touring Sports
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het beeldscherm van het digitale dashboard is mogelijk verkeerd geprogrammeerd waardoor er onnodig vaak gegevens worden weggeschreven naar een geheugen in het systeem.
Het display wordt bij het starten van het voertuig niet weergegeven en zal in deze toestand blijven (zwart scherm). Het voertuig besturen zonder een functionerende snelheidsmeter en zonder zichtbare waarschuwingen kan het risico op een ongeval in bepaalde situaties vergroten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal het digitale dashboard her programmeren. De voertuigeigenaren zullen worden geïnformeerd als de software update beschikbaar is.
De boordcomputer die het remsysteem regelt heeft een onjuiste programmering waardoor de hydraulische remdruk niet goed kan worden verdeeld.
Dit kan leiden tot een hard rempedaal, minder remkracht en een langere remweg, waardoor het risico op een ongeval toeneemt.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de software van de boordcomputer opnieuw programmeren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 29.740,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 28.117 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 123 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 317 |
| Periode | 2014-11-01 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5438 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1292 |
| Aantal import auto's | 713 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 401 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2023 | 1861 | 245 | € 38.900,- | € 1.953,- |
| 2024 | 2060 | 333 | € 38.544,- | € 2.384,- |
| 2025 | 2 | 0 | € 38.497,- | € 2.996,- |
| 2025 | 1272 | 133 | € 39.165,- | € 3.073,- |
| 2026 | 12 | 0 | € 38.554,- | € 3.421,- |
| 2026 | 246 | 2 | € 38.079,- | € 3.318,- |
| 2026 | 3 | 0 | € 40.396,- | € 3.813,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HRT-57-V | |||
| GXX-74-N | |||
| Z-422-BS | |||
| KBH-51-K | |||
| HLL-13-N | |||
| X-952-JR | |||
| KDJ-74-G | |||
| X-050-NP | |||
| JHL-49-D | |||
| JXL-42-H | |||
| KDJ-72-G | |||
| T-438-HS | |||
| GBL-38-H | |||
| KGD-70-S | |||
| T-316-HX | |||
| JHL-77-B | |||
| T-596-BR | |||
| T-466-HS | |||
| Z-962-KT | |||
| HFR-70-S | |||
| GJS-99-K | |||
| GNR-85-J | |||
| T-045-PH | |||
| HKG-53-F | |||
| S-703-SZ | |||
| HKN-64-H | |||
| HHR-98-J | |||
| HJB-96-G | |||
| HHP-05-B | |||
| HJB-98-G |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| T-178-PS | 2026-05-18 | |||
| GNV-46-T | 2026-05-15 | |||
| GFJ-54-S | 2026-05-12 | |||
| JSL-27-N | 2026-05-20 | |||
| JTJ-97-V | 2026-05-11 | |||
| T-607-BR | 2026-05-11 | |||
| JHL-28-D | 2026-05-09 | |||
| HXF-66-X | 2026-05-09 | |||
| Z-840-RZ | 2026-05-22 | |||
| T-450-VN | 2026-05-16 | |||
| HVB-63-N | 2026-05-15 | |||
| X-298-XB | 2026-05-12 | |||
| GKF-21-P | 2026-05-12 | |||
| S-668-SZ | 2026-05-02 | |||
| JVL-35-F | 2026-05-02 | |||
| JKT-43-B | 2026-05-07 | |||
| GNR-91-J | 2026-05-23 | |||
| GJS-98-K | 2026-05-02 | |||
| T-255-JX | 2026-05-18 | |||
| GTV-43-F | 2026-04-29 | |||
| GFJ-55-S | 2026-05-02 | |||
| JVS-77-Z | 2026-05-04 | |||
| T-933-KD | 2026-05-01 | |||
| JHL-78-B | 2026-05-05 | |||
| JXP-75-D | 2026-05-01 | |||
| JTV-24-V | 2026-05-16 | |||
| HRH-73-N | 2026-05-09 | |||
| X-560-TP | 2026-05-23 | |||
| HGS-24-P | 2026-05-18 | |||
| X-862-LK | 2026-05-23 |