Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 26.940
€ 3.607,-
Nee
2015
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Pulsar met kenteken GR-238-B is afkomstig uit het bouwjaar 2015. De nieuwwaarde van deze Nissan bedroeg € 26.940. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1197 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Met een massa van 1.280 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 17-07-2015. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 11-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 9.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,39 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-07-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-07-27 |
| APK vervaldatum | 2027-05-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Pulsar
Eigenaar wijziging
6 jarenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
10 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 9.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 120.313 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 27 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 891 |
| Periode | 2014-12-05 - 2018-11-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1085 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Aantal import auto's | 253 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 244 | 41 | € 23.433,- | € 2.628,- |
| 2014 | 10 | 4 | € 25.039,- | € 1.592,- |
| 2014 | 244 | 41 | € 23.433,- | € 2.628,- |
| 2015 | 496 | 102 | € 27.009,- | € 2.916,- |
| 2015 | 1146 | 224 | € 23.591,- | € 2.816,- |
| 2015 | 1146 | 224 | € 23.591,- | € 2.816,- |
| 2016 | 284 | 72 | € 27.898,- | € 2.955,- |
| 2016 | 634 | 105 | € 24.324,- | € 3.228,- |
| 2016 | 635 | 106 | € 24.325,- | € 3.223,- |
| 2017 | 730 | 109 | € 25.549,- | € 3.505,- |
| 2017 | 730 | 109 | € 25.549,- | € 3.505,- |
| 2017 | 227 | 52 | € 28.275,- | € 3.395,- |
| 2018 | 437 | 68 | € 26.271,- | € 3.919,- |
| 2018 | 68 | 23 | € 29.118,- | € 2.957,- |
| 2018 | 437 | 68 | € 26.271,- | € 3.919,- |
| 2019 | 35 | 0 | € 26.311,- | € 4.815,- |
| 2019 | 35 | 0 | € 26.311,- | € 4.815,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 1-ZSK-14 | |||
| GF-916-K | |||
| 1-ZHV-77 | |||
| KF-164-T | |||
| J-616-ND | |||
| GF-178-B | |||
| 6-ZPX-91 | |||
| XF-044-H | |||
| H-830-NN | |||
| 9-ZNN-04 | |||
| HP-209-F | |||
| JT-149-R | |||
| GN-125-X | |||
| GS-340-B | |||
| XR-754-K | |||
| HG-212-S | |||
| GH-614-H | |||
| JVP-17-H | |||
| RX-370-X | |||
| HH-033-H | |||
| HN-338-B | |||
| JD-352-J | |||
| 9-ZVD-07 | |||
| GD-254-T | |||
| 7-ZRB-51 | |||
| GP-866-K | |||
| JL-718-T | |||
| GG-144-T | |||
| JK-224-X | |||
| KBD-29-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-ZPX-52 | 2026-05-21 | |||
| P-690-LL | 2026-05-21 | |||
| JD-340-Z | 2026-05-18 | |||
| L-669-FR | 2026-05-18 | |||
| 8-ZNN-43 | 2026-05-16 | |||
| KH-620-X | 2026-05-16 | |||
| XK-448-F | 2026-05-15 | |||
| X-669-HX | 2026-05-13 | |||
| TD-861-D | 2026-05-13 | |||
| 8-ZND-47 | 2026-05-11 | |||
| 6-ZPX-88 | 2026-05-11 | |||
| L-459-RD | 2026-05-11 | |||
| JP-867-Z | 2026-05-11 | |||
| GH-950-V | 2026-05-09 | |||
| GF-535-G | 2026-05-09 | |||
| HN-308-Z | 2026-05-09 | |||
| KP-362-G | 2026-05-09 | |||
| KN-464-P | 2026-05-08 | |||
| SV-451-Z | 2026-05-08 | |||
| TF-053-H | 2026-05-07 | |||
| P-689-LR | 2026-05-06 | |||
| 6-ZPX-55 | 2026-05-05 | |||
| PJ-290-R | 2026-05-05 | |||
| GH-506-F | 2026-05-04 | |||
| GL-091-D | 2026-05-02 | |||
| JH-871-D | 2026-04-30 | |||
| JNF-11-L | 2026-04-29 | |||
| 8-ZNN-68 | 2026-04-28 | |||
| RN-896-X | 2026-04-28 | |||
| JV-822-N | 2026-04-27 |