Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 23.470
€ 1.218,-
Ja, 2024
2016
2024-12-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SsangYong Tivoli met kenteken GNT-87-F is op kenteken gezet in 2016. Deze auto is 8 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze SsangYong bedroeg € 23.470. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 128 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1597 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 181 km/h. Met een massa van 1.345 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 04-10-2024. Dit voertuig is al 528 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 11-12-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 8.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1597 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 128 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1418 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-09-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-12-12 |
| APK vervaldatum | 2026-12-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
SsangYong Tivoli stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
SsangYong Tivoli
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 741 |
| Periode | 2015-05-14 - 2019-08-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 130 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 54 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 13 | 4 | € 29.750,- | € 4.540,- |
| 2015 | 49 | 17 | € 26.399,- | € 4.481,- |
| 2015 | 49 | 17 | € 26.399,- | € 4.481,- |
| 2016 | 8 | 2 | € 31.050,- | € 7.493,- |
| 2016 | 46 | 21 | € 27.238,- | € 2.577,- |
| 2016 | 46 | 21 | € 27.238,- | € 2.577,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 30.817,- | € 13.227,- |
| 2017 | 24 | 12 | € 31.094,- | € 3.323,- |
| 2017 | 24 | 12 | € 31.094,- | € 3.323,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 38.163,- | € 3.592,- |
| 2018 | 8 | 3 | € 31.895,- | € 7.017,- |
| 2018 | 8 | 3 | € 31.895,- | € 7.017,- |
| 2019 | 3 | 1 | € 29.873,- | € 7.553,- |
| 2019 | 3 | 1 | € 29.873,- | € 7.553,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GXG-01-T | 2026-04-14 | |||
| G-336-GP | 2026-02-26 | |||
| GS-023-S | 2023-07-05 | |||
| GX-637-K | 2022-11-05 | |||
| GL-066-F | 2025-08-21 | |||
| P-247-XJ | 2024-10-06 | |||
| L-823-KR | 2024-06-17 | |||
| P-741-GT | 2026-03-02 | |||
| P-501-NB | 2024-08-08 | |||
| HS-633-B | 2023-07-20 | |||
| L-396-PV | 2024-08-09 | |||
| GL-917-D | 2025-02-12 | |||
| ZG-962-J | 2020-12-25 | |||
| L-609-XL | 2021-10-29 | |||
| ZB-528-Z | 2025-01-05 | |||
| GL-291-J | 2023-01-14 | |||
| L-635-DJ | 2024-04-21 | |||
| H-443-VZ | 2024-05-13 | |||
| K-743-GV | 2021-01-07 | |||
| P-246-ZS | 2026-01-27 | |||
| GL-922-D | 2020-10-31 | |||
| H-547-RL | 2025-06-09 | |||
| P-058-JH | 2025-06-05 | |||
| R-356-BF | 2026-01-26 | |||
| L-395-PV | 2021-10-13 | |||
| L-800-LV | 2025-10-20 | |||
| H-742-DD | 2023-08-07 | |||
| P-756-RB | 2023-02-02 | |||
| G-988-VH | 2021-01-16 | |||
| P-521-XL | 2022-11-19 |