Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.995
Ja, 2024
2013
2024-09-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken GLV-73-X is op kenteken gezet in 2013. Deze auto is 11 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Kia bedroeg € 8.995. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 69 pk. De motor heeft een inhoud van 998 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 153 km/h. Deze auto weegt 920 kg. Dit voertuig is al 606 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-09-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 5.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1340 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-02-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-09-26 |
| APK vervaldatum | 2026-09-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Picanto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 4.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 4.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 138.376 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 99 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1100 |
| Periode | 2011-03-23 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 19823 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 291 |
| Aantal import auto's | 3485 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 204 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 5991 | 705 | € 10.260,- | € 1.237,- |
| 2011 | 5986 | 700 | € 10.259,- | € 1.237,- |
| 2012 | 7625 | 930 | € 10.278,- | € 649,- |
| 2012 | 7621 | 926 | € 10.278,- | € 649,- |
| 2013 | 3567 | 536 | € 11.003,- | € 502,- |
| 2013 | 3564 | 533 | € 11.004,- | € 502,- |
| 2014 | 804 | 410 | € 11.169,- | € 905,- |
| 2014 | 801 | 407 | € 11.165,- | € 904,- |
| 2015 | 450 | 228 | € 12.559,- | € 907,- |
| 2015 | 451 | 229 | € 12.561,- | € 905,- |
| 2016 | 360 | 186 | € 13.140,- | € 925,- |
| 2016 | 362 | 188 | € 13.143,- | € 921,- |
| 2017 | 345 | 176 | € 14.139,- | € 759,- |
| 2017 | 344 | 175 | € 14.130,- | € 754,- |
| 2018 | 288 | 150 | € 15.302,- | € 699,- |
| 2018 | 4 | 2 | € 17.786,- | € 228,- |
| 2018 | 287 | 149 | € 15.295,- | € 699,- |
| 2019 | 302 | 160 | € 18.531,- | € 1.033,- |
| 2019 | 298 | 156 | € 17.947,- | € 1.045,- |
| 2019 | 11 | 6 | € 18.802,- | € 3.225,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 17.326,- | € 477,- |
| 2020 | 3 | 2 | € 17.192,- | € 654,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 21.026,- | € 491,- |
| 2025 | 3 | 0 | € 24.225,- | € 6.773,- |
| 2025 | 3 | 0 | € 24.225,- | € 6.773,- |
| 2026 | 84 | 0 | € 22.256,- | € 6.770,- |
| 2026 | 23 | 0 | € 22.811,- | € 6.820,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 30-STK-7 | |||
| 90-ZJG-7 | |||
| 36-TZV-9 | |||
| N-694-LD | |||
| 07-XFV-1 | |||
| P-231-JN | |||
| 87-ZBV-2 | |||
| 67-TPB-2 | |||
| 21-RJF-5 | |||
| 93-ZDK-1 | |||
| 01-XLB-8 | |||
| 10-SGN-5 | |||
| RB-176-N | |||
| 79-SFK-4 | |||
| 42-SGT-5 | |||
| 87-ZLR-9 | |||
| 16-TDB-5 | |||
| 28-XBX-6 | |||
| PD-050-L | |||
| 57-TGS-1 | |||
| 34-RTL-1 | |||
| 87-RHF-1 | |||
| 50-TJV-1 | |||
| 40-SGZ-6 | |||
| N-784-DD | |||
| GB-685-J | |||
| 20-RLD-9 | |||
| 88-SFF-2 | |||
| X-490-GG | |||
| 69-THH-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 8-SJF-00 | 2026-05-21 | |||
| 39-TDT-2 | 2026-05-22 | |||
| Z-116-BZ | 2026-05-19 | |||
| 81-XRJ-6 | 2026-05-19 | |||
| 25-RSR-4 | 2026-05-19 | |||
| 27-RXK-9 | 2026-05-15 | |||
| 06-RXR-6 | 2026-05-16 | |||
| 24-RNJ-1 | 2026-05-20 | |||
| 08-ZKZ-2 | 2026-05-21 | |||
| 82-ZKP-1 | 2026-05-19 | |||
| 33-TTD-8 | 2026-05-18 | |||
| 21-SKN-8 | 2026-05-16 | |||
| 37-SRV-2 | 2026-05-14 | |||
| T-080-KZ | 2026-05-19 | |||
| 14-ZLR-9 | 2026-05-20 | |||
| L-317-PR | 2026-05-17 | |||
| 30-TGJ-6 | 2026-05-13 | |||
| 89-TTL-7 | 2026-05-12 | |||
| 41-XGR-7 | 2026-05-14 | |||
| 78-XRL-6 | 2026-05-15 | |||
| J-789-DJ | 2026-05-11 | |||
| 39-TZP-8 | 2026-05-10 | |||
| 21-RFB-9 | 2026-05-21 | |||
| 74-TDT-1 | 2026-05-08 | |||
| 80-RDV-2 | 2026-05-13 | |||
| 01-XRB-2 | 2026-05-11 | |||
| 62-RXT-7 | 2026-05-07 | |||
| 56-XRV-3 | 2026-05-12 | |||
| 07-XZK-2 | 2026-05-19 | |||
| 69-RNJ-1 | 2026-05-14 |