Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 15.390
€ 2.323,-
Nee
2015
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken GL-232-J is op kenteken gezet in 2015. Destijds had deze Kia een catalogusprijs van € 15.390 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 85 pk. Dit model beschikt over een 1248 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.5 l/100 km. Deze auto weegt 940 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 10-07-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 7.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 85 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1076 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1430 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-07-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-07-10 |
| APK vervaldatum | 2026-07-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 7.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 76.812 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 36 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 679 |
| Periode | 2015-04-02 - 2026-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6101 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 373 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 31 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 941 | 1 | € 14.884,- | € 2.189,- |
| 2015 | 941 | 1 | € 14.884,- | € 2.189,- |
| 2016 | 414 | 0 | € 14.694,- | € 2.054,- |
| 2016 | 414 | 0 | € 14.694,- | € 2.054,- |
| 2021 | 186 | 3 | € 15.024,- | € 2.458,- |
| 2021 | 186 | 3 | € 15.024,- | € 2.458,- |
| 2022 | 1082 | 10 | € 16.086,- | € 2.825,- |
| 2022 | 1082 | 10 | € 16.086,- | € 2.825,- |
| 2023 | 1987 | 11 | € 17.232,- | € 3.495,- |
| 2023 | 1984 | 8 | € 17.228,- | € 3.500,- |
| 2024 | 939 | 7 | € 18.117,- | € 4.070,- |
| 2024 | 936 | 4 | € 18.105,- | € 4.078,- |
| 2025 | 506 | 10 | € 20.127,- | € 5.049,- |
| 2025 | 504 | 8 | € 20.110,- | € 5.062,- |
| 2026 | 46 | 0 | € 19.857,- | € 5.168,- |
| 2026 | 45 | 0 | € 19.835,- | € 5.158,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HG-538-P | |||
| GV-460-K | |||
| GT-796-D | |||
| GN-870-J | |||
| GK-484-X | |||
| GX-217-D | |||
| GH-618-G | |||
| GP-644-V | |||
| GX-202-D | |||
| GB-621-H | |||
| GX-435-H | |||
| HD-040-N | |||
| GJ-838-D | |||
| HH-142-Z | |||
| GB-653-H | |||
| GK-385-D | |||
| JR-814-N | |||
| HJ-315-B | |||
| GN-864-J | |||
| HV-671-Z | |||
| HX-484-Z | |||
| N-655-HF | |||
| N-110-NZ | |||
| P-536-NL | |||
| R-088-RN | |||
| N-906-XG | |||
| P-944-HD | |||
| P-576-BZ | |||
| R-810-KZ | |||
| R-793-KZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GN-025-F | 2026-05-21 | |||
| GH-363-P | 2026-05-19 | |||
| GK-868-J | 2026-05-19 | |||
| HP-741-R | 2026-05-18 | |||
| GZ-718-B | 2026-05-18 | |||
| GB-680-H | 2026-05-17 | |||
| P-440-FH | 2026-05-18 | |||
| GX-099-S | 2026-05-15 | |||
| GJ-559-K | 2026-05-14 | |||
| GN-681-S | 2026-05-13 | |||
| GZV-10-H | 2026-05-18 | |||
| P-215-BL | 2026-05-15 | |||
| P-258-KD | 2026-05-11 | |||
| Z-122-JX | 2026-05-11 | |||
| GP-633-V | 2026-05-08 | |||
| HX-468-Z | 2026-05-08 | |||
| GF-164-T | 2026-05-07 | |||
| GX-212-P | 2026-05-07 | |||
| P-577-SX | 2026-05-05 | |||
| P-558-SX | 2026-05-04 | |||
| P-946-XB | 2026-05-03 | |||
| GX-211-P | 2026-05-01 | |||
| GL-470-F | 2026-04-30 | |||
| HV-620-Z | 2026-04-30 | |||
| T-078-NS | 2026-04-29 | |||
| GKH-20-S | 2026-04-29 | |||
| GFG-54-X | 2026-04-29 | |||
| GP-632-V | 2026-04-25 | |||
| GFG-56-X | 2026-04-26 | |||
| P-236-KD | 2026-04-24 |