Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.599,-
Ja, 2024
2007
2025-02-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford S-Max met kenteken GKV-16-X is op kenteken gezet in 2007. In september 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 220 pk. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 230 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.681 kg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 118 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 221 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1681 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2420 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-02-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-09-11 |
| APK vervaldatum | 2026-09-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford S-Max MPV
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford S-Max
Geïmporteerd naar Nederland
Na 17 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd.
Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 265.358 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1067 |
| Periode | 2006-04-28 - 2010-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1003 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 113 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 276 | 41 | € 39.250,- | € 10.919,- |
| 2006 | 276 | 41 | € 39.250,- | € 10.919,- |
| 2007 | 433 | 39 | € 11.067,- | |
| 2007 | 433 | 39 | € 11.067,- | |
| 2008 | 217 | 22 | € 47.375,- | € 10.930,- |
| 2008 | 217 | 22 | € 47.375,- | € 10.930,- |
| 2009 | 61 | 7 | € 47.962,- | € 11.829,- |
| 2009 | 61 | 7 | € 47.962,- | € 11.829,- |
| 2010 | 16 | 4 | € 45.214,- | € 13.083,- |
| 2010 | 16 | 4 | € 45.214,- | € 13.083,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-TR-TR | 2026-05-16 | |||
| 01-TX-KB | 2026-05-09 | |||
| 69-TR-JL | 2026-05-15 | |||
| 57-TR-JS | 2026-05-07 | |||
| 14-TD-DD | 2026-05-21 | |||
| 88-XR-XR | 2026-05-06 | |||
| 73-TF-LT | 2026-05-08 | |||
| 88-ZB-SK | 2026-04-18 | |||
| 90-TP-HT | 2026-04-18 | |||
| 66-TD-LK | 2026-04-21 | |||
| 95-JPJ-1 | 2026-05-20 | |||
| 01-ZD-JJ | 2026-05-20 | |||
| K-226-FH | 2026-05-08 | |||
| 5-XFH-92 | 2026-05-04 | |||
| 34-TR-NS | 2026-04-26 | |||
| 10-XD-LD | 2026-05-02 | |||
| 79-HKR-6 | 2026-04-30 | |||
| 57-HBR-8 | 2026-04-08 | |||
| 48-ZP-KD | 2026-04-02 | |||
| 69-TK-LD | 2026-04-02 | |||
| 55-XF-TR | 2026-04-11 | |||
| 57-SPH-7 | 2026-04-16 | |||
| 57-XD-HS | 2026-03-28 | |||
| 84-ZR-XG | 2026-03-21 | |||
| 48-XR-DV | 2026-03-10 | |||
| 10-ZP-SX | 2026-03-20 | |||
| 45-HDX-2 | 2026-03-04 | |||
| 29-HDX-3 | 2026-03-15 | |||
| 67TRJN | 2020-07-14 | |||
| 73XPJP | 2020-12-25 |