Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 34.695
€ 2.655,-
Ja, 2024
2020
2024-09-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken GKR-81-X is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. In september 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 34.695. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 200 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1496 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 232 km/h. Dankzij 1.280 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 618 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-07-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 17.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1496 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 158 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1353 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-06-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-09-14 |
| APK vervaldatum | 2027-07-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 18.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 83.732 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 469 |
| Periode | 2018-06-18 - 2024-02-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1152 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 95 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 95 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 224 | 80 | € 35.193,- | € 4.429,- |
| 2018 | 223 | 79 | € 35.201,- | € 4.448,- |
| 2019 | 471 | 210 | € 36.731,- | € 3.608,- |
| 2019 | 463 | 202 | € 36.367,- | € 3.657,- |
| 2020 | 221 | 85 | € 35.460,- | € 4.585,- |
| 2020 | 219 | 83 | € 35.476,- | € 4.620,- |
| 2021 | 3 | 0 | € 34.254,- | € 6.789,- |
| 2021 | 80 | 33 | € 34.986,- | € 4.286,- |
| 2021 | 3 | 0 | € 34.254,- | € 6.789,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 37.213,- | € 3.064,- |
| 2022 | 84 | 39 | € 36.237,- | € 5.778,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 37.213,- | € 3.064,- |
| 2023 | 57 | 13 | € 39.426,- | € 8.567,- |
| 2023 | 57 | 13 | € 39.426,- | € 8.567,- |
| 2024 | 15 | 0 | € 41.102,- | € 10.390,- |
| 2024 | 15 | 0 | € 41.102,- | € 10.390,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KBF-09-V | 2026-05-21 | |||
| S-722-HS | 2026-05-20 | |||
| X-732-ZL | 2026-05-16 | |||
| XL-645-H | 2026-05-16 | |||
| X-339-RP | 2026-05-16 | |||
| K-872-VK | 2026-05-16 | |||
| T-152-KT | 2026-05-15 | |||
| H-666-ZH | 2026-05-12 | |||
| XV-681-B | 2026-05-12 | |||
| J-382-JK | 2026-05-08 | |||
| KBX-79-X | 2026-05-05 | |||
| XB-583-N | 2026-05-02 | |||
| T-760-GD | 2026-05-01 | |||
| JJJ-25-H | 2026-05-01 | |||
| X-713-XP | 2026-04-26 | |||
| HLP-37-T | 2026-04-24 | |||
| L-629-SK | 2026-04-23 | |||
| T-232-FS | 2026-04-22 | |||
| JFG-54-K | 2026-04-21 | |||
| G-528-RP | 2026-04-20 | |||
| J-522-TP | 2026-04-19 | |||
| X-848-HR | 2026-04-17 | |||
| J-338-DP | 2026-04-17 | |||
| JRV-03-Z | 2026-04-13 | |||
| TR-622-L | 2026-04-12 | |||
| K-924-XT | 2026-04-12 | |||
| J-897-GX | 2026-04-10 | |||
| HGJ-53-T | 2026-04-07 | |||
| T-582-DV | 2026-04-06 | |||
| K-879-SH | 2026-04-05 |