Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 19.844,-
Ja, 2015
2009
2025-04-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A5 met kenteken GK-861-X is afkomstig uit het bouwjaar 2009. In juni 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 333 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2995 cc motor met 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.7 l/100 km. Met 1.950 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig is al 397 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 23 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 12.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 334 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1950 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2375 kg |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,39 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-08-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-06-20 |
| APK vervaldatum | 2026-06-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 6 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 6 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A5 cabriolet
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 18.450 |
|
Recent te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 18.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 18.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 162.750 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 949 |
| Periode | 2009-06-18 - 2010-06-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 115 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 56 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 49% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 103 | 52 | € 98.131,- | € 16.677,- |
| 2010 | 12 | 4 | € 94.728,- | € 17.787,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-KZT-8 | 2026-02-24 | |||
| RS-683-D | 2026-02-24 | |||
| 5-XBX-75 | 2020-10-07 | |||
| 62-KZT-7 | 2025-09-09 | |||
| T-579-DH | 2023-07-16 | |||
| 2-KGD-63 | 2023-11-18 | |||
| JP-716-Z | 2022-06-30 | |||
| G-384-NH | 2025-04-07 | |||
| 76-LKP-9 | 2025-12-01 | |||
| 3-TSB-62 | 2026-01-17 | |||
| P-865-PF | 2025-09-03 | |||
| 11-KJX-2 | 2025-04-30 | |||
| GN-849-Z | 2026-01-08 | |||
| 12-KJX-2 | 2025-10-28 | |||
| KX-755-F | 2025-04-11 | |||
| HK-045-H | 2021-02-21 | |||
| 64-XJK-3 | 2025-03-05 | |||
| 80-LFT-9 | 2024-12-03 | |||
| 13-RRG-5 | 2020-10-17 | |||
| P-726-SF | 2023-03-08 | |||
| SH-924-R | 2020-06-18 | |||
| 95-NKK-2 | 2024-01-17 | |||
| HF-570-X | 2022-08-06 | |||
| 88-LXR-7 | 2025-06-20 | |||
| 26-LLD-5 | 2020-05-15 | |||
| 06-KRH-2 | 2024-03-20 | |||
| 75-LXB-8 | 2024-08-06 | |||
| 16-LXS-1 | 2022-10-14 | |||
| 67-NLV-5 | 2025-01-22 |