Kenteken check GHT-92-L

Tesla Model 3 Long Range RWD

NL
GHT-92-L
Carscanner Score
6.5
6.5

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

21k tot 26k

Catalogusprijs

€ 42.990

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Ja, 2024

Bouwjaar

2022

Tenaamstelling

29 aug 2024

Premium

Bekijk wat deze Tesla Model 3 écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Import-check en eigenarenhistorie
Rapport GHT-92-L
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Import check

Specificaties

Merk & type
Tesla Model 3 Long Range RWD
Topsnelheid
225 km/u

Deze Tesla Model 3 met kenteken GHT-92-L is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022. Dit voertuig is in augustus 2024 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Tesla een catalogusprijs van € 42.990 inclusief BTW en BPM. Met 88 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. De topsnelheid van deze Model 3 bedraagt 225 km/h. Met 1.835 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De huidige eigenaar heeft deze auto al 753 dagen in bezit. De APK is geldig tot 13-07-2028. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 24.750.

Aandrijflijn Elektrisch
Versnellingen 1
Transmissie Overig
Carrosserie Sedan
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,69 × 1,85 × 1,44 m
Wielbasis 2,88 m
Rijklaar gewicht 1.835 kg
Technische max. massa voertuig 2.149 kg
Tenaamstelling 29 aug 2024 ↓
Eerste registratie 08 jun 2022
Eerste toelating in Nederland 29 aug 2024 ↓
APK vervaldatum 13 jul 2028 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026
Gebruikt als taxi nee
APK
Nette auto
Automaat

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Tesla van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 26.000

Bij een handelaar

€ 24.750

Bij een particulier

€ 23.500

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 21.000

Particuliere verkoop

€ 23.500

Verwachte statijd

22 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 520 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 228
Verzekering (WA) € 135
Groningen € 75/mnd
Fryslân € 74/mnd
Drenthe € 74/mnd
Overijssel goedkoopst € 71/mnd
Flevoland € 72/mnd
Gelderland € 76/mnd
Utrecht € 72/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 71/mnd
Zuid-Holland duurst € 78/mnd
Zeeland € 72/mnd
Noord-Brabant € 73/mnd
Limburg € 73/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Onderhoud & reparatie € 65
Banden € 21

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Periode online 6 dagen
20 jul 2026 Prijsverlaging −€ x.xxx
09 aug 2026 Prijsverlaging −€ x.xxx
15 aug 2026 Prijsverlaging −€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 6 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 08 jun 2022

    Eerste registratie

    Tesla Model 3

  • 29 aug 2024

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 2 jaren
  • 08 jun 2022

    Eigenaar wijziging

    2 jaren
  • 29 aug 2024

    Huidige eigenaar

    2 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

Onbekend

Afschrijvingsmethode BPM

Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx

Vaststeldatum BPM

xx xxx xxxx

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

APK keuringen

2025
!
2026
APK geldig tot
13 juli 2028
Keuringen
2 keuringen
!
Adviespunten
1 punt
13 jul 2026
!Adviespunt
!

APK Keuring 2026

om 11:56
!Adviespunt
Verlichting
! Dimlicht onjuist afgesteld (2x)
13 jul 2025
Goedgekeurd

APK Keuring 2025

Goedgekeurd

Terugroepacties

!
Terugroepacties
1 actie · verholpen
10 apr 2025
Verholpen
Deze terugroepactie is verholpen.
Omschrijving van het defect
Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten.
Mogelijk gevaar
De stuurbekrachtiging kan uitvallen.
Herstelactie
Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen.

Veelgestelde vragen

Deze Tesla Model 3 is geïmporteerd. De eerste toelating was op 8 juni 2022, de Nederlandse registratie volgde op 29 augustus 2024.
Deze Tesla Model 3 staat sinds de registratie in Nederland op één naam, volgens de RDW. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Carscanner schat de huidige marktwaarde van GHT-92-L op ongeveer € 24.750. Deze schatting is gebaseerd op marktdata van vergelijkbare auto's.
De APK van GHT-92-L is geldig tot 13 juli 2028, nog 1 jaar en 9 maanden.
Er is terugroephistorie voor deze Tesla Model 3 (1 terugroepactie); niets daarvan staat nog open.
GHT-92-L staat sinds 29 augustus 2024 op de huidige naam, inmiddels 2 jaar en 1 maand.
De nieuwprijs van GHT-92-L was volgens de RDW € 42.990, inclusief btw en BPM.
Carscanner vond 1 advertenties voor deze Tesla Model 3 tussen 14 juli 2026 en 11 september 2026, maar geen recente. De auto kan desondanks te koop staan zonder dat daar een advertentie van bekend is.

Algemene informatie

Model Tesla Model 3 sedan
Recente marktcijfers bouwjaar 2022
€
Gem. recente vraagprijs € 27.950,-
KM
Gem. recente kilometerstand 59.990 km
#
Recent aangeboden 17 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 1
Gemiddeld aantal dagen in bezit 674 · ± 2 jaar
Productieperiode 4 nov 2021 – 8 mrt 2024
Geregistreerde auto's in NL 4.511 waarvan 158 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 777 van 4.511 · 17% waarvan 158 in de laatste 12 maanden

Historie

Tesla Model 3 sedan
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2021 654 registraties · 110 import 654 110 € 50.568,- € 667,- Gem. nieuwprijs € 50.568,- · Gem. BPM € 667,-
2022 deze auto 1.259 registraties · 548 import 1.259 548 € 49.910,- € 670,- Gem. nieuwprijs € 49.910,- · Gem. BPM € 670,-
2023 2.595 registraties · 118 import 2.595 118 € 46.177,- € 4.059,- Gem. nieuwprijs € 46.177,- · Gem. BPM € 4.059,-
2024 3 registraties · 1 import 3 1 € 43.244,- Gem. nieuwprijs € 43.244,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
S-283-TN 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-468-HH 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-541-LG 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HSP-08-F 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-247-NZ 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-188-TN 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSB-59-P 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVS-12-F 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-558-FN 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-088-RD 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-227-TN 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-238-TN 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-506-PZ 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GHP-98-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KTL-33-H 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KXK-67-Z 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-434-NZ 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KTB-89-H 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-241-NZ 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-198-TN 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-896-NZ 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KXF-20-J 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-224-JP 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-182-TN 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-566-LG 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KRT-27-P 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-729-ZL 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-581-LB 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-237-TN 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-471-PZ 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
T-108-VX 2026-09-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-995-PZ 2026-09-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
N-765-RR 2026-08-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-165-GP 2026-08-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
N-778-RN 2026-08-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSV-88-L 2026-09-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-509-PZ 2026-09-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-249-TN 2026-09-12 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-269-TN 2026-09-12 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-579-BH 2026-09-11 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KRN-59-P 2026-09-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-078-GV 2026-09-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-437-KR 2026-09-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KRH-55-D 2026-09-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KNB-86-Z 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJP-66-N 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-271-TN 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-992-RF 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-270-PX 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-420-FV 2026-09-02 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPP-12-G 2026-09-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KRT-25-P 2026-09-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPP-71-H 2026-09-01 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPN-29-N 2026-08-30 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-315-TN 2026-08-30 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPP-39-N 2026-08-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPP-70-H 2026-08-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KRN-60-T 2026-08-26 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KRR-90-P 2026-08-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-284-PK 2026-08-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van GHT-92-L delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X