Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 19.988
€ 1.889,-
Ja, 2024
2012
2026-05-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Honda CR-Z met kenteken GHR-76-R is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. Deze auto is 12 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Honda een catalogusprijs van € 19.988 inclusief BTW en BPM. De motor levert een maximumvermogen van 114 pk. Dit model beschikt over een 1497 cc motor met 4 cilinders. Deze CR-Z haalt een maximale snelheid van 200 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Met 1.245 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 25 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 30-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 5.400.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 114 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 12 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1270 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-08-08 |
| APK vervaldatum | 2026-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Honda CR-Z hatchback
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 5.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Honda CR-Z
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
25 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 5.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 200.925 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 937 |
| Periode | 2010-04-19 - 2013-09-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 727 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Aantal import auto's | 206 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 309 | 93 | € 27.921,- | € 2.977,- |
| 2010 | 305 | 91 | € 27.869,- | € 2.973,- |
| 2011 | 239 | 69 | € 25.809,- | € 2.520,- |
| 2011 | 239 | 69 | € 25.809,- | € 2.520,- |
| 2012 | 149 | 39 | € 23.375,- | € 2.143,- |
| 2012 | 149 | 39 | € 23.375,- | € 2.143,- |
| 2013 | 30 | 5 | € 24.748,- | € 2.424,- |
| 2013 | 30 | 5 | € 24.748,- | € 2.424,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JD-163-G | 2026-05-22 | |||
| 74-LNB-3 | 2026-05-08 | |||
| 58-PGS-8 | 2026-05-07 | |||
| XF-863-H | 2026-04-30 | |||
| S-201-RX | 2026-04-17 | |||
| 58-SKZ-9 | 2026-05-17 | |||
| 59-NLZ-6 | 2026-05-23 | |||
| JZN-11-D | 2026-05-02 | |||
| 33-TTD-5 | 2026-05-09 | |||
| JX-279-X | 2026-05-16 | |||
| 19-SBP-3 | 2026-05-04 | |||
| 37-TXX-9 | 2026-05-06 | |||
| 78-LNB-3 | 2026-04-22 | |||
| 00-ZVV-2 | 2026-04-23 | |||
| X-742-BP | 2026-03-29 | |||
| X-248-TS | 2026-03-22 | |||
| P-620-JG | 2026-03-18 | |||
| 24-PGJ-6 | 2026-03-08 | |||
| N-254-TK | 2025-09-08 | |||
| H-893-XX | 2025-06-05 | |||
| J-879-NX | 2026-02-02 | |||
| TH-999-L | 2025-08-11 | |||
| 82-XDZ-2 | 2026-02-05 | |||
| HNL-57-H | 2025-09-16 | |||
| 85LNB3 | 2020-12-25 | |||
| JB-719-T | 2025-02-08 | |||
| 89-LLT-7 | 2021-09-18 | |||
| 56-NDB-4 | 2026-03-10 | |||
| 35-LLR-4 | 2025-12-06 | |||
| 64-RHL-6 | 2026-02-13 |