Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken GH-707-D is op kenteken gezet in 2008. Dit voertuig is in juni 2015 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 64.195. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 185 pk. De motor heeft een inhoud van 2400 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.685 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 347 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2400 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1685 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2300 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Eerste registratie | 2008-12-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2015-06-24 |
| APK vervaldatum | 2025-06-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 1.895 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.550 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 1.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 477.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1154 |
| Periode | 2007-06-26 - 2010-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 335 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 82 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 325 | 124 | € 65.470,- | € 13.393,- |
| 2007 | 88 | 21 | € 57.399,- | € 13.052,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 65.365,- | € 2.490,- |
| 2008 | 600 | 194 | € 65.196,- | € 13.386,- |
| 2008 | 204 | 54 | € 58.805,- | € 12.100,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 5.661,- | |
| 2009 | 184 | 71 | € 64.073,- | € 11.634,- |
| 2009 | 41 | 6 | € 55.639,- | € 12.916,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 65.489,- | € 19.261,- |
| 2010 | 20 | 6 | € 63.948,- | € 11.043,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 54.420,- | € 9.751,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 54.420,- | € 9.751,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 61.773,- | € 1.497,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-GLH-4 | 2026-05-21 | |||
| HX-856-T | 2026-04-23 | |||
| 34-XZ-SJ | 2026-05-18 | |||
| 39-ZGN-3 | 2026-05-15 | |||
| 08-HRD-9 | 2026-05-18 | |||
| JB-222-R | 2026-04-29 | |||
| 35-HJG-5 | 2026-05-11 | |||
| 63-XT-TD | 2026-05-04 | |||
| 53-XS-ZX | 2026-04-24 | |||
| 78-HXD-8 | 2026-04-14 | |||
| 08-GXJ-8 | 2026-05-09 | |||
| 51-TSX-2 | 2026-05-07 | |||
| 98-XS-SJ | 2026-05-07 | |||
| 59-ZL-GD | 2026-04-05 | |||
| 98-ZD-JN | 2026-03-24 | |||
| 70-ZK-JB | 2026-03-10 | |||
| 21-TKZ-8 | 2026-03-19 | |||
| 56-XFP-3 | 2026-03-06 | |||
| KJ-543-H | 2021-02-08 | |||
| 89-ZF-BX | 2020-10-20 | |||
| 32-HSL-3 | 2023-01-14 | |||
| 91-ZG-XD | 2023-07-10 | |||
| GL-076-Z | 2024-09-20 | |||
| 97-KFR-6 | 2022-03-02 | |||
| 11-JGK-4 | 2021-08-27 | |||
| 1-KXV-44 | 2022-05-27 | |||
| 80-ZRV-3 | 2022-03-25 | |||
| 26ZJSR | 2020-06-30 | |||
| 21-ZH-BL | 2022-08-22 | |||
| 81-ZR-GS | 2022-07-26 |