Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 36.379
€ 4.727,-
Nee
2015
2022-11-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 Cross Country met kenteken GH-492-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 36.379. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 180 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1596 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.386 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1283 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 174 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 180 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1386 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1910 kg |
| Lengte | 4,37 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-06-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-06-10 |
| APK vervaldatum | 2026-11-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V40 Cross Country MPV
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 13.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.864 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40 Cross Country
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Door een te snelle opwarming van de koude motor kan er lekkage optreden van koelvloeistof en motorolie. Een te snelle opwarming treedt vooral op bij een direct zware belasting van de motor en een zeer lage buitentemperatuur.
Lekkage van motorolie op hete motordelen en het wegdek, ontwikkeling van brand.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal een nieuwe pakking tussen het uitlaatspruitstuk en de motor monteren en de omloopklep van het koelsysteem wordt aangepast.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 13.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 125.573 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1045 |
| Periode | 2013-01-09 - 2015-12-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 357 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 181 | 15 | € 41.617,- | € 5.841,- |
| 2013 | 162 | 18 | € 36.567,- | € 3.983,- |
| 2013 | 162 | 18 | € 36.567,- | € 3.983,- |
| 2014 | 134 | 10 | € 42.054,- | € 5.864,- |
| 2014 | 118 | 10 | € 37.499,- | € 4.177,- |
| 2014 | 118 | 10 | € 37.499,- | € 4.177,- |
| 2015 | 69 | 6 | € 42.891,- | € 5.806,- |
| 2015 | 77 | 8 | € 37.498,- | € 4.209,- |
| 2015 | 77 | 8 | € 37.498,- | € 4.209,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 6-KDF-80 | 2026-05-21 | |||
| G-049-VP | 2026-05-08 | |||
| 5-ZNT-34 | 2026-05-03 | |||
| 8-ZLG-59 | 2026-05-01 | |||
| GLH-56-J | 2026-04-30 | |||
| 6-TLK-65 | 2026-04-30 | |||
| 8-TKR-17 | 2026-04-29 | |||
| 7-ZTH-56 | 2026-04-18 | |||
| 5-KFT-93 | 2026-04-04 | |||
| 4-SKK-79 | 2026-04-01 | |||
| 8-KBD-41 | 2026-03-26 | |||
| 97-ZVJ-8 | 2026-03-23 | |||
| 8-TVF-61 | 2026-03-18 | |||
| JF-652-Z | 2026-03-16 | |||
| 5-TPK-85 | 2026-03-23 | |||
| 4-XRD-26 | 2023-01-14 | |||
| 4-XRD-28 | 2023-07-27 | |||
| 5-ZTF-71 | 2022-05-25 | |||
| 6-TPH-54 | 2022-10-16 | |||
| 8-KBD-57 | 2023-02-21 | |||
| 4-XGN-83 | 2023-02-04 | |||
| 3-KPD-33 | 2023-07-06 | |||
| 4-XRD-41 | 2024-09-02 | |||
| GB-814-B | 2025-02-27 | |||
| 8-XXS-34 | 2021-04-15 | |||
| 5-ZJF-45 | 2020-05-16 | |||
| 4-TLL-51 | 2021-09-09 | |||
| 5-XLZ-26 | 2024-09-23 | |||
| 5-KGP-64 | 2021-04-12 | |||
| 4-TSF-76 | 2024-03-23 |