Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 31.389
€ 1.432,-
Ja, 2024
2017
2024-09-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Qashqai met kenteken GFV-27-R is afkomstig uit het bouwjaar 2017. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Nissan was € 31.389. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 1197 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze Qashqai haalt een maximale snelheid van 185 km/h. Met 1.350 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 09-09-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 13.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,39 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-10-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-09-17 |
| APK vervaldatum | 2026-09-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Qashqai
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 13.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 127.285 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 207 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 809 |
| Periode | 2013-03-17 - 2019-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 32115 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 232 |
| Aantal import auto's | 8936 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 232 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2014 | 725 | 182 | € 31.137,- | € 3.596,- |
| 2014 | 7499 | 2294 | € 28.080,- | € 3.329,- |
| 2014 | 7505 | 2300 | € 28.079,- | € 3.327,- |
| 2015 | 3422 | 778 | € 32.213,- | € 4.043,- |
| 2015 | 5602 | 1745 | € 28.892,- | € 3.525,- |
| 2015 | 5607 | 1750 | € 28.889,- | € 3.523,- |
| 2016 | 4155 | 1192 | € 29.919,- | € 4.029,- |
| 2016 | 4149 | 1186 | € 29.918,- | € 4.032,- |
| 2016 | 1 | 1 | € 31.559,- | € 5.364,- |
| 2016 | 3016 | 781 | € 33.222,- | € 4.355,- |
| 2017 | 6939 | 1784 | € 31.579,- | € 4.644,- |
| 2017 | 3884 | 1091 | € 34.514,- | € 4.620,- |
| 2017 | 6932 | 1777 | € 31.580,- | € 4.648,- |
| 2018 | 6484 | 1866 | € 32.417,- | € 4.542,- |
| 2018 | 4271 | 1280 | € 35.307,- | € 4.713,- |
| 2018 | 6471 | 1854 | € 32.419,- | € 4.549,- |
| 2019 | 1425 | 44 | € 33.467,- | € 6.188,- |
| 2019 | 30 | 12 | € 36.328,- | € 3.617,- |
| 2019 | 1425 | 44 | € 33.467,- | € 6.188,- |
| 2021 | 1 | 1 | € 199.138,- | € 197,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NF-474-N | |||
| PF-590-G | |||
| RV-063-X | |||
| PV-545-R | |||
| KHN-46-L | |||
| PP-986-J | |||
| K-863-FJ | |||
| ND-403-H | |||
| NZ-854-P | |||
| PF-676-L | |||
| ZG-249-L | |||
| ND-122-Z | |||
| K-918-DT | |||
| J-640-GR | |||
| NZ-860-P | |||
| L-590-FZ | |||
| KHR-67-L | |||
| H-424-LR | |||
| NN-379-V | |||
| NB-947-R | |||
| PK-214-B | |||
| PL-371-D | |||
| NZ-375-L | |||
| J-489-HV | |||
| SN-043-D | |||
| GFB-29-Z | |||
| L-452-RD | |||
| NH-625-V | |||
| X-705-JZ | |||
| NJ-927-F |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-618-ZR | 2026-05-22 | |||
| NL-339-F | 2026-05-22 | |||
| SR-882-L | 2026-05-22 | |||
| TF-850-D | 2026-05-22 | |||
| P-558-ZL | 2026-05-22 | |||
| KFK-99-G | 2026-05-22 | |||
| RN-576-X | 2026-05-22 | |||
| HT-143-L | 2026-05-22 | |||
| KR-837-L | 2026-05-22 | |||
| XJ-315-H | 2026-05-22 | |||
| XP-878-Z | 2026-05-22 | |||
| XP-159-P | 2026-05-22 | |||
| R-126-XG | 2026-05-22 | |||
| HB-399-K | 2026-05-22 | |||
| R-354-GN | 2026-05-22 | |||
| J-200-VK | 2026-05-22 | |||
| RH-920-G | 2026-05-21 | |||
| RZ-440-H | 2026-05-21 | |||
| TD-749-N | 2026-05-21 | |||
| TG-043-V | 2026-05-21 | |||
| P-345-PV | 2026-05-21 | |||
| TZ-309-T | 2026-05-21 | |||
| ZR-243-Z | 2026-05-21 | |||
| JS-324-L | 2026-05-21 | |||
| 1-XTP-73 | 2026-05-22 | |||
| XG-392-Z | 2026-05-21 | |||
| XK-415-T | 2026-05-21 | |||
| XG-385-Z | 2026-05-21 | |||
| GT-500-R | 2026-05-21 | |||
| S-466-VR | 2026-05-21 |