Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 54.245
Nee
2024
2026-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota bZ4X met kenteken GFN-96-D is afkomstig uit het bouwjaar 2024. De nieuwwaarde van deze Toyota bedroeg € 54.245. Met 73 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. Deze bZ4X haalt een maximale snelheid van 160 km/h. Met 1.995 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 37 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-07-2028. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 37.750.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 99 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 447 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1995 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2465 kg |
| Lengte | 4,69 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,65 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-07-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-07-10 |
| APK vervaldatum | 2028-07-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 17 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 32 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Toyota bZ4X stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2024
€ 37.948 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 37.432 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota bZ4X
Eigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het beeld van de achteruitrijcamera kan bevriezen door een softwarefout.
Dit kan het risico op een aanrijding met een persoon tijdens het achteruitrijden vergroten
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de software van de ECU her programmeren.
De regelunit van het klimaatsysteem (HVAC) kan door verkeerde software onder bepaalde omstandigheden overschakelen naar een noodmodus waarbij de verwarming wordt uitgeschakeld.
Hierdoor kan bij koud weer rijp, ijs of condens op de voorruit blijven zitten. De bestuurder heeft dan minder zicht, wat het risico op een ongeval vergroot.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal een update uitvoeren en de airco-compressor controleren.
Het geheugen van de camera, ondeerdeel van het Toyota Safety Sense 3.0 systeem, kan een fout geven wanneer het contact wordt uitgeschakeld.
Wanneer zich dit voordoet zal het veiligheidssysteem niet geactiveerd worden bij de eerstvolgende keer dat de auto op contact gezet wordt. Dit kan het risico op een ongeval vergroten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de calibratie ID controleren en indien nodig de software herprogrammeren. In uitzonderlijke gevallen zal de camera vervangen worden.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 37.948,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 19.184 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 48 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 476 |
| Periode | 2014-01-09 - 2026-05-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2712 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 349 |
| Aantal import auto's | 170 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 52 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1 | 0 | € 51.390,- | |
| 2014 | 1 | 0 | € 51.390,- | |
| 2022 | 240 | 65 | € 56.127,- | |
| 2022 | 240 | 65 | € 56.127,- | |
| 2023 | 788 | 59 | € 58.066,- | |
| 2023 | 789 | 60 | € 58.058,- | |
| 2024 | 1056 | 36 | € 48.286,- | € 667,- |
| 2024 | 1058 | 38 | € 48.294,- | € 667,- |
| 2025 | 610 | 6 | € 47.993,- | € 667,- |
| 2025 | 613 | 7 | € 48.013,- | € 667,- |
| 2026 | 10 | 0 | € 51.511,- | € 685,- |
| 2026 | 11 | 0 | € 51.510,- | € 685,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HTD-93-R | |||
| HNZ-62-T | |||
| HLV-93-T | |||
| HJP-71-V | |||
| HLV-12-V | |||
| HJP-16-V | |||
| Z-462-LK | |||
| HZT-40-T | |||
| HNT-53-P | |||
| HNL-61-T | |||
| HLV-94-T | |||
| HXX-36-J | |||
| Z-459-LK | |||
| Z-932-NP | |||
| HLV-15-V | |||
| HNF-33-V | |||
| GBN-17-X | |||
| X-168-KB | |||
| HRT-18-Z | |||
| GPB-63-N | |||
| Z-827-BF | |||
| GPN-08-L | |||
| HJP-12-V | |||
| Z-460-LK | |||
| HJJ-18-R | |||
| HJN-57-J | |||
| HJH-98-D | |||
| GXG-05-X | |||
| GVN-27-R | |||
| HHL-38-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GLT-06-X | 2026-05-18 | |||
| HNF-34-V | 2026-05-21 | |||
| HLV-13-V | 2026-05-16 | |||
| HLV-92-T | 2026-05-09 | |||
| GBL-19-H | 2026-05-09 | |||
| HXL-58-T | 2026-05-12 | |||
| HXK-35-Z | 2026-05-16 | |||
| GLP-38-L | 2026-05-19 | |||
| HNL-60-T | 2026-05-06 | |||
| HFG-63-L | 2026-05-01 | |||
| HNN-30-X | 2026-04-25 | |||
| R-287-SJ | 2026-05-20 | |||
| HFK-17-S | 2026-05-19 | |||
| X-415-KJ | 2026-05-10 | |||
| X-584-DT | 2026-05-09 | |||
| HJD-94-V | 2026-05-09 | |||
| GXX-70-N | 2026-05-07 | |||
| T-538-BX | 2026-05-07 | |||
| T-619-BR | 2026-05-06 | |||
| GBB-05-V | 2026-05-05 | |||
| HLV-14-V | 2026-05-05 | |||
| GDB-75-S | 2026-05-04 | |||
| Z-145-GD | 2026-05-01 | |||
| T-431-XZ | 2026-05-01 | |||
| T-891-TV | 2026-05-01 | |||
| GHN-70-K | 2026-05-01 | |||
| HXV-59-H | 2026-04-29 | |||
| JPR-89-G | 2026-04-29 | |||
| T-315-RB | 2026-04-29 | |||
| T-810-HP | 2026-04-28 |