Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.165
Ja, 2024
2020
2024-10-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken GFH-34-R is afkomstig uit het bouwjaar 2020. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Kia was € 38.165. Dit voertuig levert een elektrisch vermogen van 29 kW. Dit model haalt een maximale snelheid van 167 km/h. Met een massa van 1.757 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 587 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 10-10-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 12.400.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 39 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 452 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,22 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-12-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-07-08 |
| APK vervaldatum | 2027-10-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 6 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 17.825 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de software van de regeleenheid van het ABS/ESC-systeem kan een storing optreden. Als gevolg werkt de electrische rem (IEB) dan niet.
Voor het afremmen van het voertuig zal het rempedaal dan met meer kracht dan gewend moeten worden bediend.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de besturingssoftware van de regeleenheid updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 17.825,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 82.838 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| K-210-FX | 2026-04-16 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| K-977-NZ | 2026-04-07 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| G-155-GX | 2026-04-10 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| GFV-78-S | 2026-04-09 | |||
| K-976-NZ | 2026-04-09 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| K-978-NZ | 2026-04-06 | |||
| JVN-62-D | 2026-04-01 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| K-983-NZ | 2026-04-04 | |||
| K-984-NZ | 2026-04-04 | |||
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 |