Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 102.084
€ 2.952,-
Ja, 2024
2024
2025-08-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Touareg met kenteken GBX-74-X is op kenteken gezet in 2024. In juni 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 102.084. De motor levert een maximumvermogen van 340 pk. De motor heeft een inhoud van 2995 cm³, verdeeld over 6 cilinders. De topsnelheid van deze Touareg bedraagt 250 km/h. Met 2.481 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-05-2028. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 79.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 82 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 136 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2481 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3020 kg |
| Lengte | 4,90 m |
| Breedte | 1,98 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,90 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-05-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-06-19 |
| APK vervaldatum | 2028-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 7 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Touareg stationwagen
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2024
€ 77.900 |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 69.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Aantal dagen in bezit: 35
Aantal dagen in bezit: 117
Aantal dagen in bezit: 8
Aantal dagen in bezit: 289
Aantal dagen in bezit: 15
Aantal dagen in bezit: 262
3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Cel-modules van de hoge volt-accu kunnen onder bepaalde omstandigheden afwijkingen vertonen, wat kan leiden tot een defecte accumodule.
Tijdens het laden kan dit brandgevaar veroorzaken, met risico op ernstig letsel en materiële schade.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de hoge volt-accu controleren en geoptimaliseerde controle-software installeren. Om de veiligheid te waarborgen adviseert Volkswagen om tot die tijd niet te laden aan externe laadbronnen, in hybridemodus de instelling ‘Battery Hold’ te kiezen bij een acculading van maximaal 50% en het vermijden van volledig elektrisch rijden.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 77.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 30.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 351 |
| Periode | 2020-10-21 - 2026-05-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1728 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 431 |
| Aantal import auto's | 850 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 292 |
| Import percentage | 49% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 255 | 144 | € 99.382,- | € 2.641,- |
| 2021 | 423 | 241 | € 104.265,- | € 2.852,- |
| 2022 | 9 | 5 | € 94.618,- | € 1.333,- |
| 2022 | 128 | 74 | € 100.937,- | € 1.792,- |
| 2022 | 9 | 5 | € 94.618,- | € 1.333,- |
| 2023 | 6 | 3 | € 104.347,- | € 1.190,- |
| 2023 | 200 | 111 | € 104.150,- | € 1.728,- |
| 2023 | 6 | 3 | € 104.347,- | € 1.190,- |
| 2024 | 395 | 153 | € 108.832,- | € 2.439,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 114.524,- | € 789,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 110.915,- | € 647,- |
| 2025 | 281 | 114 | € 106.239,- | € 828,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 110.915,- | € 647,- |
| 2026 | 1 | 0 | € 105.123,- | € 8.338,- |
| 2026 | 49 | 14 | € 99.267,- | € 4.096,- |
| 2026 | 1 | 0 | € 105.123,- | € 8.338,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| Z-295-FS | 2026-05-05 | |||
| HGG-83-P | 2026-05-05 | |||
| HRH-23-S | 2026-05-05 | |||
| HGZ-34-T | 2026-05-05 | |||
| KBL-49-Z | 2026-05-05 | |||
| GZX-60-K | 2026-05-05 | |||
| GBL-69-Z | 2026-05-05 | |||
| GRG-26-G | 2026-05-05 | |||
| JVZ-32-B | 2026-05-05 | |||
| JVP-79-S | 2026-05-05 | |||
| KHF-38-G | 2026-05-05 | |||
| KBR-99-G | 2026-05-05 | |||
| JXK-28-V | 2026-05-05 | |||
| KFK-26-H | 2026-05-05 | |||
| JTL-32-H | 2026-05-05 | |||
| JRG-15-G | 2026-05-05 | |||
| HRB-62-J | 2026-05-05 | |||
| GJP-40-D | 2026-05-05 | |||
| GPD-20-J | 2026-05-05 | |||
| GST-92-F | 2026-05-05 | |||
| GPX-93-D | 2026-05-05 | |||
| KBS-76-G | 2026-05-05 | |||
| HZH-26-G | 2026-05-05 | |||
| GSZ-18-R | 2026-05-05 | |||
| KDJ-23-N | 2026-05-05 | |||
| X-492-PL | 2026-05-05 | |||
| HVR-91-X | 2026-05-05 | |||
| JLN-45-J | 2026-05-05 | |||
| N-111-SB | 2026-05-05 | |||
| HHX-13-H | 2026-05-05 |