Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 34.344
€ 2.599,-
Nee
2015
2021-06-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Sportback met kenteken GB-874-D is afkomstig uit het bouwjaar 2015. De nieuwwaarde van deze Audi bedroeg € 34.344. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 110 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.8 l/100 km. Dankzij 1.275 kg ligt deze auto stevig op de weg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 30-03-2015. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 13.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1275 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1760 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2021-06-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-04-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-04-13 |
| APK vervaldatum | 2026-06-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A3 Sportback hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 13.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 13.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3 Sportback
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
4 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 13.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 186.652 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 792 |
| Periode | 2014-06-24 - 2017-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 660 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 96 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 60 | 13 | € 34.898,- | € 2.129,- |
| 2014 | 163 | 36 | € 32.098,- | € 2.209,- |
| 2014 | 163 | 36 | € 32.098,- | € 2.209,- |
| 2015 | 382 | 49 | € 35.689,- | € 2.442,- |
| 2015 | 374 | 133 | € 32.894,- | € 2.445,- |
| 2015 | 374 | 133 | € 32.894,- | € 2.445,- |
| 2016 | 209 | 34 | € 34.696,- | € 2.878,- |
| 2016 | 544 | 114 | € 32.248,- | € 3.051,- |
| 2016 | 543 | 113 | € 32.253,- | € 3.050,- |
| 2017 | 9 | 0 | € 33.963,- | € 3.173,- |
| 2017 | 14 | 0 | € 33.398,- | € 3.504,- |
| 2017 | 14 | 0 | € 33.398,- | € 3.504,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-078-FF | |||
| GF-134-S | |||
| JR-680-L | |||
| KG-918-B | |||
| RT-233-B | |||
| JV-860-R | |||
| KD-087-F | |||
| GF-175-H | |||
| HG-990-F | |||
| 1-XTD-06 | |||
| 9-ZSZ-29 | |||
| XN-198-P | |||
| HL-339-V | |||
| 1-ZNB-88 | |||
| HR-436-K | |||
| GF-810-J | |||
| JV-536-P | |||
| HG-553-R | |||
| P-389-DB | |||
| GRL-37-B | |||
| JF-429-R | |||
| GG-939-K | |||
| GN-439-X | |||
| JV-107-K | |||
| X-557-HB | |||
| 8-ZSL-49 | |||
| KX-448-L | |||
| HR-668-V | |||
| HF-283-Z | |||
| 1-ZNB-82 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HV-744-D | 2026-05-22 | |||
| J-413-JN | 2026-05-20 | |||
| N-369-KV | 2026-05-07 | |||
| N-404-GT | 2026-05-19 | |||
| JB-250-J | 2026-05-19 | |||
| HZ-140-F | 2026-05-20 | |||
| 8-ZKL-61 | 2026-05-16 | |||
| GG-345-D | 2026-05-12 | |||
| GN-245-F | 2026-05-12 | |||
| HT-076-F | 2026-05-08 | |||
| GN-092-H | 2026-05-05 | |||
| 4-XPL-72 | 2026-05-05 | |||
| 4-ZDK-72 | 2026-04-30 | |||
| NN-491-T | 2026-04-27 | |||
| JH-508-X | 2026-04-23 | |||
| GK-253-P | 2026-04-20 | |||
| JV-076-F | 2026-03-28 | |||
| 5-XPG-53 | 2026-04-14 | |||
| JN-698-J | 2026-04-08 | |||
| 1-ZJR-15 | 2026-04-10 | |||
| JX-367-K | 2026-04-07 | |||
| P-780-JL | 2026-03-23 | |||
| HR-793-H | 2026-03-19 | |||
| GN-676-T | 2026-04-02 | |||
| HR-508-S | 2026-03-20 | |||
| GB-173-P | 2026-03-13 | |||
| HK-712-N | 2026-03-22 | |||
| JX-435-T | 2026-03-22 | |||
| JR-869-R | 2026-03-21 | |||
| JV-101-F | 2026-03-19 |