Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.863,-
Ja, 2015
2009
2024-09-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Nemo met kenteken GB-434-X is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 73 pk. Dit model beschikt over een 1360 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.255 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 09-04-2015. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1690 kg |
| Lengte | 3,97 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,81 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-12-03 |
| APK vervaldatum | 2027-01-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën Nemo MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 3.170 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.299 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Nemo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 3.170,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 176.211 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1075 |
| Periode | 2008-08-29 - 2012-10-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 535 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 110 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 4 | 2 | € 2.880,- | |
| 2008 | 4 | 2 | € 2.880,- | |
| 2009 | 260 | 79 | € 15.622,- | € 2.733,- |
| 2009 | 260 | 79 | € 15.622,- | € 2.733,- |
| 2010 | 231 | 26 | € 15.722,- | € 2.978,- |
| 2010 | 231 | 26 | € 15.722,- | € 2.978,- |
| 2011 | 36 | 1 | € 16.533,- | € 3.621,- |
| 2011 | 36 | 1 | € 16.533,- | € 3.621,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 17.740,- | € 3.838,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 17.740,- | € 3.838,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-LGV-4 | 2026-05-16 | |||
| P-609-NR | 2026-05-12 | |||
| 98-LJF-8 | 2026-05-03 | |||
| NK-830-J | 2026-05-17 | |||
| 24-LFJ-2 | 2026-04-21 | |||
| 76-PBH-5 | 2026-04-27 | |||
| 18-LHS-7 | 2026-04-21 | |||
| 86-LJX-1 | 2026-03-26 | |||
| PR-470-B | 2026-04-10 | |||
| 88-JRN-7 | 2026-03-06 | |||
| 05-KVP-7 | 2026-03-07 | |||
| 15-KKS-5 | 2026-03-02 | |||
| 84-NGP-2 | 2025-08-01 | |||
| 77-JTT-4 | 2025-11-09 | |||
| 39-LGZ-5 | 2025-05-11 | |||
| 6-TXK-27 | 2025-08-05 | |||
| 65-KRD-2 | 2025-08-17 | |||
| 51-KHN-8 | 2025-07-08 | |||
| 01-JRT-1 | 2025-01-08 | |||
| 10-NKP-5 | 2024-08-28 | |||
| 19-PBH-6 | 2025-09-03 | |||
| 98-KDV-3 | 2025-12-09 | |||
| 13-KVH-9 | 2024-10-09 | |||
| JZ-970-T | 2021-04-12 | |||
| 6-ZVH-69 | 2025-03-27 | |||
| K-313-NT | 2025-10-21 | |||
| 84-KLB-5 | 2024-12-12 | |||
| 79-LHN-6 | 2024-03-28 | |||
| 70KFS4 | 2020-07-27 | |||
| 95-KVH-8 | 2025-01-02 |