Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.783,-
Ja, 2015
2004
2025-03-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V50 met kenteken GB-308-P is op kenteken gezet in 2004. Dit voertuig is in mei 2015 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 220 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2521 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.555 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 449 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-10-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 221 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1555 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2020 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-05-21 |
| APK vervaldatum | 2026-10-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V50 stationwagen
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V50
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 257.720 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 912 |
| Periode | 2004-03-16 - 2007-06-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 472 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 136 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 189 | 74 | € 48.498,- | € 10.197,- |
| 2004 | 204 | 64 | € 42.515,- | € 9.640,- |
| 2004 | 203 | 63 | € 42.515,- | € 9.643,- |
| 2005 | 156 | 56 | € 49.628,- | € 10.716,- |
| 2005 | 163 | 46 | € 43.900,- | € 10.006,- |
| 2005 | 163 | 46 | € 43.900,- | € 10.006,- |
| 2006 | 86 | 30 | € 51.639,- | € 11.067,- |
| 2006 | 81 | 19 | € 45.970,- | € 9.931,- |
| 2006 | 81 | 19 | € 45.970,- | € 9.931,- |
| 2007 | 39 | 17 | € 52.313,- | € 9.628,- |
| 2007 | 24 | 7 | € 46.758,- | € 10.163,- |
| 2007 | 24 | 7 | € 46.758,- | € 10.163,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 3.640,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 73-SJ-TN | 2026-05-07 | |||
| TL-268-L | 2026-04-19 | |||
| J-553-TF | 2026-04-20 | |||
| 78-RH-KV | 2026-05-19 | |||
| ZN-940-H | 2026-05-13 | |||
| 03-HGZ-1 | 2026-05-06 | |||
| K-892-XP | 2026-04-20 | |||
| 08-PT-LZ | 2026-04-11 | |||
| G-722-VJ | 2026-05-02 | |||
| 10-PB-BB | 2026-04-24 | |||
| 41-PX-ZP | 2026-04-23 | |||
| 46-PS-XS | 2026-04-15 | |||
| L-922-XF | 2026-03-24 | |||
| 81-PK-LG | 2026-04-01 | |||
| XP-924-G | 2026-03-14 | |||
| 07-RB-PH | 2026-03-09 | |||
| 96-SZ-BZ | 2026-03-21 | |||
| N-119-SJ | 2026-03-02 | |||
| 31-TPB-8 | 2026-02-28 | |||
| 48-RJ-GV | 2022-07-16 | |||
| G-780-JH | 2025-01-23 | |||
| 12-PZ-GG | 2022-08-17 | |||
| 88-RF-SH | 2025-04-19 | |||
| 27-PX-BS | 2024-05-18 | |||
| 45-PK-JT | 2023-11-03 | |||
| 6-SVZ-21 | 2024-05-06 | |||
| G-683-TP | 2026-02-10 | |||
| 39-PG-TJ | 2022-01-08 | |||
| 72-RP-XV | 2026-01-31 | |||
| 46-ZH-LF | 2025-06-24 |