Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 59.860
€ 19.941,-
Nee
2019
2023-05-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken G-218-JJ is op kenteken gezet in 2019. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 59.860 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 301 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1798 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 259 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.518 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 01-10-2019. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De APK is geldig tot 03-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 301 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 8.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 190 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1518 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1923 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-10-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-10-03 |
| APK vervaldatum | 2027-05-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 30.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 30.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 83.458 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 574 |
| Periode | 2013-12-27 - 2023-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 993 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Aantal import auto's | 379 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1 | 0 | € 33.075,- | € 5.984,- |
| 2015 | 5 | 2 | € 33.004,- | € 2.026,- |
| 2016 | 366 | 144 | € 33.689,- | € 3.483,- |
| 2017 | 193 | 58 | € 35.439,- | € 4.811,- |
| 2018 | 276 | 98 | € 42.113,- | € 6.433,- |
| 2018 | 16 | 6 | € 46.743,- | € 9.899,- |
| 2018 | 16 | 6 | € 46.743,- | € 9.899,- |
| 2019 | 60 | 29 | € 55.807,- | € 8.359,- |
| 2019 | 20 | 10 | € 53.097,- | € 7.324,- |
| 2019 | 19 | 9 | € 52.837,- | € 7.544,- |
| 2020 | 57 | 29 | € 58.025,- | € 9.270,- |
| 2020 | 3 | 1 | € 55.939,- | € 5.470,- |
| 2020 | 3 | 1 | € 55.939,- | € 5.470,- |
| 2021 | 23 | 12 | € 60.434,- | € 11.199,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 55.370,- | € 14.520,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 55.370,- | € 14.520,- |
| 2022 | 9 | 5 | € 61.400,- | € 18.441,- |
| 2023 | 3 | 2 | € 81.795,- | € 20.010,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| J-788-DT | |||
| TS-304-N | |||
| XT-905-H | |||
| JSK-91-S | |||
| HFV-95-N | |||
| N-319-LH | |||
| XP-512-H | |||
| P-130-RX | |||
| XT-605-L | |||
| T-619-ZL | |||
| J-789-FK | |||
| JJK-54-Z | |||
| N-533-GB | |||
| NS-130-P | |||
| H-909-SX | |||
| PK-831-K | |||
| K-698-TS | |||
| J-630-DG | |||
| KG-764-K | |||
| ST-506-V | |||
| J-038-LD | |||
| SZ-713-N | |||
| SG-968-D | |||
| NT-434-X | |||
| RK-583-X | |||
| GKR-27-N | |||
| TN-318-F | |||
| TV-278-D | |||
| XT-472-H | |||
| P-301-VR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JP-904-Z | 2026-05-21 | |||
| PX-646-X | 2026-05-21 | |||
| TV-290-B | 2026-05-14 | |||
| KZ-648-F | 2026-05-16 | |||
| N-257-JH | 2026-05-12 | |||
| HJ-660-F | 2026-05-14 | |||
| RL-778-F | 2026-05-11 | |||
| S-628-PB | 2026-05-16 | |||
| JT-786-R | 2026-05-07 | |||
| NL-694-S | 2026-05-07 | |||
| KDX-67-L | 2026-05-01 | |||
| RZ-181-Z | 2026-04-28 | |||
| JS-766-F | 2026-04-25 | |||
| XX-641-F | 2026-04-24 | |||
| RP-997-P | 2026-04-23 | |||
| GVK-12-L | 2026-04-18 | |||
| S-612-GJ | 2026-04-19 | |||
| TJ-628-T | 2026-04-16 | |||
| JVJ-93-H | 2026-04-13 | |||
| Z-103-NV | 2026-04-12 | |||
| HDB-08-L | 2026-04-10 | |||
| R-057-LP | 2026-04-08 | |||
| PS667X | 2026-05-06 | |||
| PN667K | 2026-05-06 | |||
| PR485G | 2026-05-06 | |||
| JR-087-J | 2026-04-05 | |||
| N-691-HD | 2026-04-03 | |||
| J-151-LP | 2026-03-28 | |||
| G-478-XH | 2026-03-24 | |||
| SK-463-X | 2026-03-21 |