Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.435,-
Ja, 2019
2003
2026-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Honda CR-V met kenteken G-055-GK is op kenteken gezet in 2003. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 177 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Dankzij 1.529 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 17 dagen in bezit. De APK is geldig tot 31-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1583 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,84 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-11-02 |
| APK vervaldatum | 2026-10-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Honda CR-V MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 3.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.566 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Honda CR-V
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
17 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de schakelaar van de raambediening kan kortsluiting ontstaan.
Kortsluiting in de schakelaar kan leiden tot smelten van de schakelaar, en uiteindelijk tot brand.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de schakelaar en indien nodig ook de kabelboom in het portier.
De opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd, kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden.
Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal een ander opblaasmechanisme monteren.
Bij voertuigen van de modeljaren 2001-2003 kan indien de passagiersairbag geactiveerd wordt de interne druk van de opblaasmodule te hoog worden. Scheurt daarbij de opblaasmodule dan kunnen metalen fragmenten losraken en wegschieten.
Losrakende metalen fragmenten kunnen de passagier verwonden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het aanpassen van het voertuig verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een andere opblaasmodule monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 3.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 260.264 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1406 |
| Periode | 2002-01-01 - 2010-07-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2806 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 208 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 256 | 12 | € 7.832,- | |
| 2002 | 256 | 12 | € 7.832,- | |
| 2002 | 114 | 4 | € 8.657,- | |
| 2003 | 128 | 11 | € 9.032,- | |
| 2003 | 363 | 19 | € 7.936,- | |
| 2003 | 363 | 19 | € 7.936,- | |
| 2004 | 165 | 11 | € 8.779,- | |
| 2004 | 382 | 20 | € 7.834,- | |
| 2004 | 382 | 20 | € 7.834,- | |
| 2005 | 152 | 14 | € 36.993,- | € 9.058,- |
| 2005 | 300 | 13 | € 33.755,- | € 8.027,- |
| 2005 | 301 | 14 | € 33.755,- | € 8.028,- |
| 2006 | 227 | 5 | € 33.077,- | € 8.013,- |
| 2006 | 227 | 5 | € 33.077,- | € 8.013,- |
| 2006 | 120 | 10 | € 35.987,- | € 8.912,- |
| 2007 | 593 | 55 | € 37.319,- | € 9.079,- |
| 2007 | 578 | 95 | € 42.496,- | € 10.192,- |
| 2007 | 593 | 55 | € 37.319,- | € 9.079,- |
| 2008 | 376 | 46 | € 38.342,- | € 8.979,- |
| 2008 | 490 | 58 | € 42.762,- | € 10.081,- |
| 2008 | 376 | 46 | € 38.342,- | € 8.979,- |
| 2009 | 235 | 34 | € 38.069,- | € 8.486,- |
| 2009 | 351 | 70 | € 42.310,- | € 9.960,- |
| 2009 | 235 | 34 | € 38.069,- | € 8.486,- |
| 2010 | 73 | 3 | € 38.068,- | € 9.010,- |
| 2010 | 203 | 45 | € 43.368,- | € 10.527,- |
| 2010 | 73 | 3 | € 38.068,- | € 9.010,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 36-NX-JK | |||
| 26-TL-GB | |||
| 23-ZD-TR | |||
| 87-GGB-4 | |||
| 11-XL-LS | |||
| 59-NGD-7 | |||
| 78-ZR-ZF | |||
| 99-ZK-BT | |||
| 22-ZS-FB | |||
| 25-ZH-ZS | |||
| 93-SH-XP | |||
| JN-911-N | |||
| 64-TJ-HG | |||
| 87-ZK-RB | |||
| 63-SP-FP | |||
| 16-XF-BD | |||
| 24-XH-LB | |||
| 30-XR-NB | |||
| 89-HVX-4 | |||
| 80-PJ-GP | |||
| 66-TZ-XZ | |||
| 59-NS-XK | |||
| 11-PG-XV | |||
| 97-ZK-BT | |||
| 16-ZF-DS | |||
| 79-NP-GS | |||
| 51-PL-BV | |||
| 32-LFH-3 | |||
| 32-NS-TZ | |||
| 10-XK-JL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-TB-NL | 2026-05-26 | |||
| 74-KKZ-8 | 2026-05-20 | |||
| 55-PV-BG | 2026-05-25 | |||
| 99-TZ-SZ | 2026-05-18 | |||
| R-167-FR | 2026-05-16 | |||
| 44-GZV-3 | 2026-05-21 | |||
| 37-TZ-PZ | 2026-04-30 | |||
| 85-XS-JN | 2026-05-12 | |||
| 99-SV-HH | 2026-05-08 | |||
| 11-JR-VJ | 2026-05-18 | |||
| 86-XN-RN | 2026-05-05 | |||
| 6-THX-76 | 2026-05-26 | |||
| 78-HNJ-2 | 2026-05-26 | |||
| 64-JT-RZ | 2026-05-23 | |||
| 40-KDK-6 | 2026-05-22 | |||
| 05-LV-HF | 2026-05-19 | |||
| 58-LN-ZF | 2026-05-08 | |||
| 14-KFF-4 | 2026-05-20 | |||
| 77-LB-SN | 2026-05-17 | |||
| 97-PL-JF | 2026-05-26 | |||
| 89-ZL-TK | 2026-05-16 | |||
| 86-PJ-RS | 2026-05-19 | |||
| 38-LB-GB | 2026-05-13 | |||
| 41-LF-ZH | 2026-05-09 | |||
| P-139-HF | 2026-05-07 | |||
| 98-ZD-NT | 2026-05-07 | |||
| 80-NK-JT | 2026-05-08 | |||
| 61-ZG-BN | 2026-05-08 | |||
| 90-NS-NS | 2026-05-08 | |||
| 40-ZG-DX | 2026-04-30 |