Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 42.776
€ 930,-
Ja, 2019
2012
2026-01-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 1-serie met kenteken G-049-JZ is afkomstig uit het bouwjaar 2012. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 42.776 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze 1-serie haalt een maximale snelheid van 222 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.390 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 127 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 401 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1390 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-09-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-12-04 |
| APK vervaldatum | 2027-06-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 1-serie stationwagen
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 8.722 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 1-serie
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen.
Het kan niet worden uitgesloten dat bij het activering van de airbag na een ongeval een te hoge druk in de gasgenerator ontstaat, waardoor deze barst en rondvliegende metalen onderdelen ernstig of in extreme gevallen dodelijk letsel veroorzaken.
De fabrikant raadt u ten zeerste aan om van verder gebruik af te zien en onmiddellijk een afspraak te maken met een BMW-vestiging of BMW-partner. Deze zal de bestuurdersairbag controleren en indien nodig vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 8.722,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 185.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 780 |
| Periode | 2012-07-31 - 2015-04-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 383 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 149 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 39% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 51 | 26 | € 39.931,- | € 2.543,- |
| 2012 | 64 | 34 | € 38.243,- | € 2.692,- |
| 2012 | 63 | 33 | € 38.103,- | € 2.650,- |
| 2013 | 163 | 65 | € 41.011,- | € 3.186,- |
| 2013 | 194 | 93 | € 39.389,- | € 2.547,- |
| 2013 | 194 | 93 | € 39.389,- | € 2.547,- |
| 2014 | 136 | 46 | € 40.730,- | € 3.712,- |
| 2014 | 105 | 42 | € 38.951,- | € 3.651,- |
| 2014 | 105 | 42 | € 38.951,- | € 3.651,- |
| 2015 | 33 | 12 | € 41.966,- | € 3.676,- |
| 2015 | 37 | 15 | € 37.698,- | € 3.898,- |
| 2015 | 36 | 14 | € 37.620,- | € 3.997,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZG-219-H | 2026-05-06 | |||
| 2-XHG-99 | 2026-05-14 | |||
| 7-XPR-56 | 2026-05-08 | |||
| X-833-PP | 2026-05-07 | |||
| 8-KKZ-59 | 2026-05-20 | |||
| 4-XFH-08 | 2026-05-13 | |||
| N-694-LZ | 2026-04-09 | |||
| K-837-TJ | 2026-04-09 | |||
| 1-TLJ-89 | 2026-05-08 | |||
| P-950-GV | 2026-05-04 | |||
| GX-969-J | 2026-04-12 | |||
| GX-713-D | 2026-04-13 | |||
| 8-KJJ-46 | 2026-03-29 | |||
| 3-KJN-80 | 2026-03-21 | |||
| 3-SFL-74 | 2026-03-14 | |||
| SZ-069-B | 2026-03-23 | |||
| G-269-RD | 2026-03-22 | |||
| XN-349-B | 2026-03-06 | |||
| TL-413-D | 2026-03-19 | |||
| SG-939-H | 2026-03-16 | |||
| GL-736-S | 2026-03-14 | |||
| 1-XZL-39 | 2026-03-26 | |||
| L-650-TL | 2024-11-28 | |||
| K-942-VN | 2024-04-25 | |||
| K-008-KG | 2025-08-13 | |||
| HGD-65-K | 2025-06-27 | |||
| 8-SXX-35 | 2025-10-13 | |||
| 7-TSN-61 | 2024-01-13 | |||
| R-374-SH | 2026-03-07 | |||
| J-614-LZ | 2025-07-20 |