Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.275,-
Nee
2001
2010-05-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos Prime met kenteken 99HLBP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 4 cilinders. Met slechts 922 kg is deze auto licht en wendbaar. Sinds 5843 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 1824 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2010-05-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-08-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-08-28 |
| APK vervaldatum | 2021-05-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
Hyundai Atos Prime
Huidige eigenaar
16 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 812 |
| Periode | 2000-10-12 - 2003-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1404 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 20 | 0 | € 1.804,- | |
| 2000 | 70 | 0 | € 1.336,- | |
| 2000 | 70 | 0 | € 1.336,- | |
| 2001 | 131 | 3 | € 1.756,- | |
| 2001 | 1102 | 3 | € 1.184,- | |
| 2001 | 1102 | 3 | € 1.184,- | |
| 2002 | 27 | 0 | € 1.696,- | |
| 2002 | 231 | 2 | € 1.150,- | |
| 2002 | 231 | 2 | € 1.150,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 1.304,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 1.304,- | |
| 2004 | 1 | 1 | € 1.249,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-GX-GF | 2026-05-21 | |||
| 69-HN-JV | 2026-05-21 | |||
| 97-GG-ZX | 2026-05-21 | |||
| 83-HX-FH | 2026-05-16 | |||
| 29-GZ-RX | 2026-05-15 | |||
| 18-GV-FX | 2026-05-15 | |||
| 55-HS-HS | 2026-05-09 | |||
| 54-HS-HS | 2026-05-05 | |||
| 63-GS-TG | 2026-05-02 | |||
| 63-HN-DT | 2026-05-02 | |||
| 48-HJ-RL | 2026-04-30 | |||
| 32-GJ-JB | 2026-04-20 | |||
| 73-GG-RH | 2026-04-16 | |||
| 33-HS-SH | 2026-04-14 | |||
| 86-HV-ZH | 2026-04-13 | |||
| 75-HH-NZ | 2026-04-07 | |||
| 17-HV-HX | 2026-03-27 | |||
| 38-HP-NJ | 2026-03-26 | |||
| 22-HN-PZ | 2026-03-24 | |||
| 06-KFR-5 | 2026-03-23 | |||
| 27-HX-FL | 2026-03-17 | |||
| 38-GS-TG | 2026-03-11 | |||
| 61-HV-ZH | 2026-03-11 | |||
| 03-GL-JD | 2026-03-09 | |||
| 95-HK-ZB | 2026-03-05 | |||
| 44-GX-GF | 2026-03-04 | |||
| 95-HV-VS | 2026-02-27 | |||
| 55-HN-NH | 2026-02-14 | |||
| 04-HS-PV | 2026-02-03 | |||
| 37-HH-TV | 2026-01-24 |