Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.783,-
Nee
2005
2026-02-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart Roadster met kenteken 99-RV-KS is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 61 pk. De cilinderinhoud bedraagt 698 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Een laag gewicht van 865 kg zorgt voor extra dynamiek. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 13-09-2005. Sinds 99 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-09-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 698 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 865 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1030 kg |
| Lengte | 3,43 m |
| Breedte | 1,62 m |
| Hoogte | 1,21 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-09-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-09-28 |
| APK vervaldatum | 2026-09-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart Roadster cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 4.725 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart Roadster
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
3 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 4.725,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 167.283 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1189 |
| Periode | 2003-06-16 - 2007-11-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 203 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 67 | 5 | € 4.455,- | |
| 2003 | 67 | 5 | € 4.455,- | |
| 2004 | 62 | 6 | € 4.419,- | |
| 2004 | 61 | 5 | € 4.448,- | |
| 2005 | 46 | 7 | € 17.467,- | € 3.721,- |
| 2005 | 46 | 7 | € 17.467,- | € 3.721,- |
| 2006 | 22 | 2 | € 20.396,- | € 3.954,- |
| 2006 | 22 | 2 | € 20.396,- | € 3.954,- |
| 2007 | 6 | 1 | € 19.992,- | € 3.624,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 19.992,- | € 4.144,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HDL-56-P | 2026-05-08 | |||
| 79-PB-LB | 2026-04-25 | |||
| 49-SN-RR | 2026-04-04 | |||
| 20-PST-8 | 2026-03-21 | |||
| 39-NJ-PH | 2026-03-27 | |||
| 86-SN-HK | 2024-09-27 | |||
| 64-NK-RN | 2024-06-01 | |||
| 46-RS-BK | 2021-10-19 | |||
| 10-RV-HD | 2025-07-13 | |||
| 29-RR-LD | 2021-11-15 | |||
| 54-PV-TS | 2025-12-07 | |||
| 49-PV-TS | 2023-11-08 | |||
| 02-NG-FP | 2021-04-09 | |||
| 67-PG-KG | 2022-03-23 | |||
| KR-663-T | 2020-08-25 | |||
| 08-XXD-4 | 2025-01-30 | |||
| 22-NH-GH | 2024-05-31 | |||
| 05-NL-JX | 2024-02-03 | |||
| 54-NS-SX | 2024-09-05 | |||
| 59-PV-TS | 2025-12-27 | |||
| 56-RB-SR | 2025-08-01 | |||
| 92-TP-VH | 2022-08-11 | |||
| 91-RG-DN | 2024-08-19 | |||
| 87-NN-HS | 2023-02-02 | |||
| 19-NP-RK | 2024-12-09 | |||
| 28-PJ-NN | 2023-04-17 | |||
| 69-NZ-TJ | 2023-07-05 | |||
| 50-PH-TP | 2023-04-07 | |||
| 17-NF-DH | 2023-01-14 | |||
| 28-NJ-BF | 2026-01-30 |