Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.075,-
Nee
2003
2021-09-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 99-LN-DK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met 1.148 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 28-02-2003. Dit voertuig is al 1698 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 23-06-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2021-09-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-07 |
| APK vervaldatum | 2026-06-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.749 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.749,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 147.456 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 41-NN-KT | |||
| 86-SN-JV | |||
| 59-SP-SV | |||
| 55-RN-JJ | |||
| 08-SJ-JD | |||
| 08-SR-VF | |||
| 07-SH-BP | |||
| 49-SR-TB | |||
| 94-NR-XZ | |||
| 22-PN-BZ | |||
| 99-SK-SP | |||
| 68-SZ-TV | |||
| 26-SH-BN | |||
| 92-RP-TN | |||
| 66-SR-FT | |||
| 43-TD-VD | |||
| 52-ST-LG | |||
| 75-SR-HD | |||
| 84-SH-JV | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 79-SH-BF | |||
| 37-SX-TT | |||
| 09-TG-GR | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 87-SP-SV | |||
| 67-SL-PH | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 81-TF-LJ | |||
| 89-TG-DL | |||
| 23-SK-RJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 57-SV-NR | 2026-05-15 | |||
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 99-SZ-XL | 2026-04-22 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |