Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 99-JKR-7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 135 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.465 kg. Deze auto werd op 18-06-2009 voor het eerst geregistreerd. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-04-2025. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Eerste registratie | 2009-06-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-06-30 |
| APK vervaldatum | 2025-04-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 1.837 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 1.837,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 248.645 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 904 |
| Periode | 2003-09-29 - 2010-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 990 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 153 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2004 | 158 | 31 | € 7.987,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2005 | 69 | 8 | € 36.175,- | € 8.274,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2006 | 106 | 12 | € 32.585,- | € 8.855,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2007 | 95 | 7 | € 38.825,- | € 8.957,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 45 | 2 | € 36.205,- | € 8.699,- |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2009 | 17 | 0 | € 8.592,- | |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 39-XF-NL | |||
| 2-ZRX-70 | |||
| 17-XF-ZS | |||
| 16-XG-NZ | |||
| 78-NT-BH | |||
| 34-NX-BV | |||
| 57-JBX-8 | |||
| 14-NX-HN | |||
| 92-PL-BG | |||
| 50-HZL-4 | |||
| 35-JLF-4 | |||
| 68-TD-PL | |||
| 69-XK-PH | |||
| 99-NT-XD | |||
| 92-LTL-1 | |||
| 66-TK-BL | |||
| 57-SP-LT | |||
| 13-PH-BX | |||
| 04-GPR-5 | |||
| 20-XS-LP | |||
| 17-XS-XG | |||
| 82-ST-ZH | |||
| 83-XJ-LG | |||
| 88-TH-FN | |||
| 32-SVP-5 | |||
| 34-NZ-ZX | |||
| 2-SRH-43 | |||
| 76-GBD-2 | |||
| 44-SJ-XB | |||
| 86-ZJ-SN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 86-TK-NF | 2026-05-18 | |||
| 51-SX-HJ | 2026-05-09 | |||
| 28-TD-SV | 2026-05-11 | |||
| TF-590-J | 2026-05-04 | |||
| 24-XK-FJ | 2026-05-13 | |||
| 8-XGT-46 | 2026-05-08 | |||
| 50-XJ-RN | 2026-05-15 | |||
| 81-PD-PZ | 2026-05-13 | |||
| 37-GLP-5 | 2026-05-11 | |||
| 50-RZ-XX | 2026-04-27 | |||
| 87-HRJ-2 | 2026-04-18 | |||
| 26-NT-LT | 2026-04-21 | |||
| 94-SN-RX | 2026-04-19 | |||
| 34-XH-FG | 2026-05-18 | |||
| 29-PR-NL | 2026-05-20 | |||
| 84-SR-RR | 2026-05-06 | |||
| 02-XT-HN | 2026-04-05 | |||
| 11-GSH-4 | 2026-04-18 | |||
| 01-RD-XX | 2026-04-03 | |||
| 92-GGG-8 | 2026-03-25 | |||
| 27-NX-FZ | 2026-04-15 | |||
| 63-GDH-2 | 2026-03-22 | |||
| 98-RL-TL | 2026-03-23 | |||
| 84-XJ-TH | 2026-03-11 | |||
| 96-SR-JP | 2026-03-17 | |||
| 62-GHV-9 | 2026-03-02 | |||
| 92-HNJ-8 | 2025-05-17 | |||
| 30-XN-XS | 2023-11-14 | |||
| 36-SK-SX | 2023-07-18 | |||
| 25-XL-GR | 2024-12-19 |