Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.603,-
Nee
2007
2023-08-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford S-Max met kenteken 98-XN-TT is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 220 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2521 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Dankzij 1.681 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 1003 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 23-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 221 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1681 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2420 kg |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-08-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-08-03 |
| APK vervaldatum | 2026-08-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford S-Max MPV
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.120 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford S-Max
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd.
Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.120,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 265.358 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1065 |
| Periode | 2006-04-28 - 2010-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1003 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 113 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 276 | 41 | € 39.250,- | € 10.919,- |
| 2006 | 276 | 41 | € 39.250,- | € 10.919,- |
| 2007 | 433 | 39 | € 11.067,- | |
| 2007 | 433 | 39 | € 11.067,- | |
| 2008 | 217 | 22 | € 47.375,- | € 10.930,- |
| 2008 | 217 | 22 | € 47.375,- | € 10.930,- |
| 2009 | 61 | 7 | € 47.962,- | € 11.829,- |
| 2009 | 61 | 7 | € 47.962,- | € 11.829,- |
| 2010 | 16 | 4 | € 45.214,- | € 13.083,- |
| 2010 | 16 | 4 | € 45.214,- | € 13.083,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-TR-NS | 2026-04-26 | |||
| 20-TR-TR | 2026-05-16 | |||
| 57-TR-JS | 2026-05-07 | |||
| 14-TD-DD | 2026-05-21 | |||
| 01-ZD-JJ | 2026-05-20 | |||
| 95-JPJ-1 | 2026-05-20 | |||
| 69-TR-JL | 2026-05-15 | |||
| 55-XF-TR | 2026-04-11 | |||
| 01-TX-KB | 2026-05-09 | |||
| K-226-FH | 2026-05-08 | |||
| 73-TF-LT | 2026-05-08 | |||
| 88-XR-XR | 2026-05-06 | |||
| 5-XFH-92 | 2026-05-04 | |||
| 10-XD-LD | 2026-05-02 | |||
| 79-HKR-6 | 2026-04-30 | |||
| 66-TD-LK | 2026-04-21 | |||
| 90-TP-HT | 2026-04-18 | |||
| 88-ZB-SK | 2026-04-18 | |||
| 57-HBR-8 | 2026-04-08 | |||
| 57-SPH-7 | 2026-04-16 | |||
| 10-ZP-SX | 2026-03-20 | |||
| 57-XD-HS | 2026-03-28 | |||
| 69-TK-LD | 2026-04-02 | |||
| 48-ZP-KD | 2026-04-02 | |||
| 84-ZR-XG | 2026-03-21 | |||
| 93-TK-BS | 2026-03-06 | |||
| 29-HDX-3 | 2026-03-15 | |||
| 48-XR-DV | 2026-03-10 | |||
| 68-TH-JZ | 2026-03-11 | |||
| 69-ZD-XN | 2020-06-30 |