Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.385,-
Nee
2006
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Panda met kenteken 98-TF-JD is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 54 pk. De motor heeft een inhoud van 1108 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Een laag gewicht van 915 kg zorgt voor extra dynamiek. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 27-07-2006. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 107 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1108 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 951 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1255 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-07-31 |
| APK vervaldatum | 2026-09-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Panda MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.799 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Panda
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
11 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De afdichting van de elektronische ABS-regeleenheid dicht niet voldoende af. Hierdoor kan er water en zout in de ABS-regeleenheid binnendringen.
Kortsluiting met kans op brand.
De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd om een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de ABS-regeleenheid vervangen en een extra afdichting en afdekkap monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 155.640 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 74 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1075 |
| Periode | 2004-12-27 - 2011-05-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5338 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 621 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 1 | 1 | € 1.270,- | |
| 2004 | 1 | 1 | € 1.270,- | |
| 2006 | 2118 | 5 | € 1.394,- | |
| 2006 | 2118 | 5 | € 1.394,- | |
| 2007 | 1243 | 15 | € 1.256,- | |
| 2007 | 1243 | 15 | € 1.256,- | |
| 2008 | 619 | 26 | € 1.192,- | |
| 2008 | 619 | 26 | € 1.192,- | |
| 2009 | 907 | 355 | € 9.134,- | € 849,- |
| 2009 | 906 | 354 | € 9.134,- | € 849,- |
| 2010 | 437 | 213 | € 8.170,- | € 142,- |
| 2010 | 437 | 213 | € 8.170,- | € 142,- |
| 2011 | 13 | 6 | € 8.230,- | € 422,- |
| 2011 | 13 | 6 | € 8.230,- | € 422,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-SP-RF | |||
| 35-TB-KH | |||
| 75-TT-HR | |||
| 41-XL-PH | |||
| 44-TR-LS | |||
| 88-XH-TF | |||
| RK-232-H | |||
| 01-HXT-7 | |||
| 12-XD-LS | |||
| 87-XH-TF | |||
| SK-905-R | |||
| 68-GKL-1 | |||
| 06-SP-TX | |||
| KH-276-K | |||
| 97-TN-HV | |||
| RK-456-B | |||
| 36-XS-FR | |||
| 36-SP-TT | |||
| 18-HHS-9 | |||
| 85-TJ-FT | |||
| 47-ZG-ZL | |||
| 28-SP-JK | |||
| 46-TJ-KT | |||
| 98-TB-GL | |||
| 68-TT-LT | |||
| 85-XT-JX | |||
| 12-SP-KV | |||
| 31-SK-XR | |||
| H-613-TF | |||
| 20-SP-RF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 18-TX-DK | 2026-05-19 | |||
| 16-XP-TT | 2026-05-17 | |||
| 24-HHS-9 | 2026-05-16 | |||
| 07-ZG-GJ | 2026-05-21 | |||
| 12-TB-PT | 2026-05-22 | |||
| P-093-TF | 2026-05-15 | |||
| 94-KFF-5 | 2026-05-14 | |||
| 32-ZB-HH | 2026-05-21 | |||
| 17-SP-TV | 2026-05-12 | |||
| JZ-878-N | 2026-05-16 | |||
| 09-TD-ST | 2026-05-16 | |||
| 85-SP-TT | 2026-05-20 | |||
| 18-TR-SV | 2026-05-13 | |||
| 54-SP-NJ | 2026-05-12 | |||
| 5-TTR-90 | 2026-05-11 | |||
| TG-577-H | 2026-05-15 | |||
| 23-ST-PV | 2026-05-11 | |||
| 77-SP-RF | 2026-05-09 | |||
| 12-SP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 51-TT-PK | 2026-05-07 | |||
| JG-244-H | 2026-05-12 | |||
| 34-SP-NJ | 2026-05-22 | |||
| TK-453-D | 2026-05-06 | |||
| 67-TD-XL | 2026-05-09 | |||
| 78-TD-VF | 2026-05-06 | |||
| 16-TX-VL | 2026-05-11 | |||
| 87-KHN-7 | 2026-05-05 | |||
| 80-XJ-XX | 2026-05-01 | |||
| 16-SP-RF | 2026-05-22 | |||
| 5-XND-91 | 2026-05-08 |