Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 47.299
€ 11.904,-
Nee
2005
2025-01-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 607 met kenteken 98-RV-RL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 47.299 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 158 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2230 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.2 liter per 100 km. Met een massa van 1.571 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 496 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-10-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 1.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2230 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1610 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1988 kg |
| Lengte | 4,90 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-09-29 |
| APK vervaldatum | 2026-10-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 10 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 12 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 607 sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 607
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 851 |
| Periode | 2005-01-19 - 2005-10-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 34 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 52 | 1 | € 47.757,- | € 12.015,- |
| 2005 | 34 | 1 | € 43.925,- | € 10.943,- |
| 2005 | 34 | 1 | € 43.925,- | € 10.943,- |
| 2006 | 6 | 0 | € 46.898,- | € 11.826,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 72-RK-RH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-RZ-FH | 2026-05-16 | |||
| 27-RJ-GS | 2021-10-11 | |||
| 12RBSZ | 2022-12-26 | |||
| 22-RN-RJ | 2022-09-12 | |||
| 93-RD-FS | 2021-05-19 | |||
| 10-RB-SZ | 2021-06-09 | |||
| 05-RR-VR | 2023-10-10 | |||
| 36-RS-BR | 2021-09-24 | |||
| 84-RS-HL | 2022-10-21 | |||
| 99-RV-RL | 2024-06-17 | |||
| 67-RN-LN | 2025-08-08 | |||
| 23-RX-DZ | 2023-10-02 | |||
| 83-RS-GL | 2020-10-25 | |||
| 59-RV-JS | 2021-12-12 | |||
| 66-RN-LN | 2023-07-15 | |||
| 56-RV-PJ | 2024-02-12 | |||
| 40-RR-GL | 2023-11-03 | |||
| 27RHKS | 2020-06-13 | |||
| 85RFHD | 2020-09-18 | |||
| 88RLHG | 2020-07-14 | |||
| 32-RF-KZ | 2024-05-09 | |||
| 83RVVN | 2021-02-23 | |||
| 80-RH-PT | 2022-11-15 | |||
| 77-RR-HL | 2021-02-03 | |||
| 94-RZ-FH | 2025-05-31 | |||
| 87-RN-BN | 2023-10-23 | |||
| 45-RJ-SK | 2020-07-06 | |||
| 77-RX-TZ | 2024-06-22 | |||
| 14-RP-KV | 2024-07-22 | |||
| 85-RN-BN | 2022-06-27 |