Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.754,-
Nee
2000
2013-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken 98-FB-RH is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1799 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.3 liter per 100 km. Met 1.385 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Deze auto werd op 28-01-2000 voor het eerst geregistreerd. De auto wisselde in 2013 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1799 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1385 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2013-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-08 |
| APK vervaldatum | 2027-02-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 3.706 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.706 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Huidige eigenaar
13 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 3.706,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 201.074 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1717 |
| Periode | 1997-11-07 - 2000-10-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 242 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 8.984,- | |
| 1997 | 7 | 0 | € 7.559,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 178 | 1 | € 7.889,- | |
| 1998 | 86 | 3 | € 8.905,- | |
| 1999 | 55 | 1 | € 9.029,- | |
| 1999 | 158 | 0 | € 7.972,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 2000 | 90 | 1 | € 8.164,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.030,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 52-FL-HP | 2026-04-27 | |||
| TZ-RT-78 | 2026-04-23 | |||
| TX-NV-06 | 2026-05-15 | |||
| 55-FL-HP | 2026-04-07 | |||
| XD-FG-45 | 2026-04-20 | |||
| TF-JD-37 | 2026-04-11 | |||
| 15-DF-VS | 2026-03-21 | |||
| TV-FD-87 | 2026-04-07 | |||
| 42-DT-TS | 2026-04-02 | |||
| ZH-JL-27 | 2026-03-14 | |||
| SX-NS-53 | 2026-03-22 | |||
| XN-XJ-80 | 2026-03-21 | |||
| SR-XH-08 | 2026-02-27 | |||
| ZF-HD-08 | 2023-01-07 | |||
| TH-JG-70 | 2022-07-25 | |||
| SP-PX-81 | 2021-09-14 | |||
| 82-DG-NG | 2023-01-17 | |||
| 80-FR-HB | 2022-09-20 | |||
| ST-BD-47 | 2025-02-24 | |||
| SP-JP-82 | 2022-02-23 | |||
| TT-GJ-44 | 2021-09-18 | |||
| 57-DD-HN | 2025-11-11 | |||
| 39FNXG | 2021-01-11 | |||
| 61-DD-NZ | 2020-09-14 | |||
| 17-DP-FS | 2021-04-29 | |||
| XN-GV-13 | 2023-04-17 | |||
| 60-FD-RS | 2024-03-27 | |||
| 36-FP-FN | 2022-12-23 | |||
| 77-FR-VH | 2025-05-12 | |||
| TB-VN-95 | 2024-01-25 |