Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.923
€ 1.900,-
Nee
2006
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 97-SV-KX is op kenteken gezet in 2006. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Hyundai was € 10.923. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 63 pk. Dit model beschikt over een 1086 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Deze auto weegt 959 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 10-05-2006. Sinds 4 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 24-05-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 2.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1086 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 63 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1007 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1336 kg |
| Lengte | 3,57 m |
| Breedte | 1,53 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-05-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-05-15 |
| APK vervaldatum | 2026-05-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 110.798 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 81 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1286 |
| Periode | 2005-08-22 - 2009-03-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6991 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 315 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 156 | 1 | € 11.457,- | € 2.034,- |
| 2005 | 337 | 8 | € 9.919,- | € 1.602,- |
| 2005 | 337 | 8 | € 9.919,- | € 1.602,- |
| 2006 | 729 | 19 | € 11.198,- | € 1.960,- |
| 2006 | 2819 | 90 | € 9.342,- | € 1.289,- |
| 2006 | 2819 | 90 | € 9.342,- | € 1.289,- |
| 2007 | 695 | 20 | € 11.312,- | € 2.084,- |
| 2007 | 3468 | 174 | € 9.341,- | € 1.363,- |
| 2007 | 3468 | 174 | € 9.341,- | € 1.363,- |
| 2008 | 8 | 1 | € 11.385,- | € 2.108,- |
| 2008 | 366 | 43 | € 9.252,- | € 1.400,- |
| 2008 | 366 | 43 | € 9.252,- | € 1.400,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 9.959,- | € 1.541,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 9.959,- | € 1.541,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 90-SJ-FD | |||
| 50-TK-HH | |||
| 10-XJ-SF | |||
| HK-687-V | |||
| 49-ST-RG | |||
| 29-XF-LD | |||
| 34-XX-XG | |||
| 58-XG-RN | |||
| 85-SX-HV | |||
| 72-XX-TV | |||
| PG-364-T | |||
| 73-TH-ST | |||
| 35-XB-ZS | |||
| 13-TZ-ZR | |||
| 59-ZG-GX | |||
| 36-XT-LX | |||
| 68-XP-SB | |||
| 43-TT-DL | |||
| 27-SN-JH | |||
| 23-SJ-XP | |||
| 59-TG-TG | |||
| 59-XR-SX | |||
| 88-TZ-PS | |||
| 08-TR-VV | |||
| 59-SF-XJ | |||
| 25-XR-RG | |||
| 35-PJV-3 | |||
| 25-SH-XK | |||
| 62-XR-XX | |||
| 11-TS-ZH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-TB-RK | 2026-05-16 | |||
| 92-TF-XN | 2026-05-16 | |||
| 47-TR-KH | 2026-05-12 | |||
| 08-TT-ZD | 2026-05-16 | |||
| 27-XN-SL | 2026-05-19 | |||
| 08-XB-PN | 2026-05-14 | |||
| 29-TK-XN | 2026-05-12 | |||
| 77-TL-DH | 2026-04-26 | |||
| 37-TB-TL | 2026-05-04 | |||
| 19-TK-ZT | 2026-05-08 | |||
| 69-TN-DK | 2026-05-21 | |||
| JD-061-D | 2026-05-02 | |||
| 27-TG-FD | 2026-05-11 | |||
| 04-XX-RX | 2026-05-13 | |||
| 40-XF-RZ | 2026-05-13 | |||
| 48-TN-ZK | 2026-05-13 | |||
| 25-XN-SL | 2026-05-15 | |||
| 67-XB-PL | 2026-05-21 | |||
| 05-SK-SF | 2026-05-01 | |||
| 47-XK-VR | 2026-04-25 | |||
| 65-SP-JN | 2026-05-12 | |||
| 76-XH-JF | 2026-05-03 | |||
| 47-XR-VP | 2026-05-20 | |||
| 02-XJ-BP | 2026-05-09 | |||
| 96-TG-PZ | 2026-04-29 | |||
| 39-XH-RR | 2026-05-13 | |||
| 49-SL-GD | 2026-05-19 | |||
| 69-XR-BX | 2026-05-19 | |||
| 19-XB-LV | 2026-05-18 | |||
| 59-SR-KF | 2026-05-17 |