Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.339,-
Nee
2004
2026-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 met kenteken 97-PT-DB is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1360 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.1 liter per 100 km. Met 1.038 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 17-10-2026. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 1.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1132 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1515 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-12 |
| APK vervaldatum | 2026-10-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 5 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 206 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206
Eigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 198.230 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 39 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 982 |
| Periode | 1998-09-16 - 2009-07-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 32497 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 2277 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 277 | 29 | € 2.393,- | |
| 1998 | 277 | 29 | € 2.393,- | |
| 1999 | 2806 | 222 | € 14.789,- | € 2.554,- |
| 1999 | 187 | 17 | € 2.996,- | |
| 1999 | 2806 | 222 | € 14.789,- | € 2.554,- |
| 2000 | 346 | 14 | € 2.876,- | |
| 2000 | 5025 | 299 | € 2.628,- | |
| 2000 | 5025 | 299 | € 2.628,- | |
| 2001 | 416 | 12 | € 3.060,- | |
| 2001 | 4764 | 286 | € 12.658,- | € 2.605,- |
| 2001 | 4764 | 286 | € 12.658,- | € 2.605,- |
| 2002 | 4383 | 243 | € 13.740,- | € 2.743,- |
| 2002 | 4383 | 243 | € 13.740,- | € 2.743,- |
| 2002 | 448 | 14 | € 3.206,- | |
| 2003 | 4682 | 232 | € 13.513,- | € 2.877,- |
| 2003 | 4682 | 232 | € 13.513,- | € 2.877,- |
| 2003 | 387 | 20 | € 3.292,- | |
| 2004 | 3397 | 280 | € 14.244,- | € 2.655,- |
| 2004 | 3397 | 280 | € 14.244,- | € 2.655,- |
| 2004 | 322 | 12 | € 3.256,- | |
| 2005 | 2708 | 281 | € 15.043,- | € 2.901,- |
| 2005 | 2708 | 281 | € 15.043,- | € 2.901,- |
| 2005 | 147 | 4 | € 16.702,- | € 3.377,- |
| 2006 | 1588 | 215 | € 14.563,- | € 2.816,- |
| 2006 | 1588 | 215 | € 14.563,- | € 2.816,- |
| 2006 | 6 | 0 | € 19.818,- | € 4.372,- |
| 2007 | 1384 | 88 | € 13.365,- | € 2.617,- |
| 2007 | 1384 | 88 | € 13.365,- | € 2.617,- |
| 2008 | 1139 | 74 | € 12.707,- | € 2.465,- |
| 2008 | 1139 | 74 | € 12.707,- | € 2.465,- |
| 2009 | 344 | 28 | € 12.557,- | € 2.432,- |
| 2009 | 344 | 28 | € 12.557,- | € 2.432,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 84-FR-PP | |||
| 13-JH-FZ | |||
| 36-GV-SP | |||
| 83-GZ-SX | |||
| 14-GVG-6 | |||
| 47LNJG | |||
| 51-HD-NF | |||
| 04-NT-FK | |||
| 16-GB-JT | |||
| 60-LT-BP | |||
| 13-FX-TS | |||
| 92-NP-XN | |||
| 22-NR-FV | |||
| 40-PF-ZV | |||
| 84-JV-LZ | |||
| 83-XR-FS | |||
| 48-PG-KP | |||
| 90-GX-GS | |||
| 23-TT-GT | |||
| 82-HV-TT | |||
| 44-HR-NH | |||
| 31-LT-ZV | |||
| 37-JG-NS | |||
| 89-NG-BN | |||
| 45-PX-SJ | |||
| 5-SBX-66 | |||
| 48-NP-DN | |||
| 85-JZ-ZV | |||
| 76-SN-FN | |||
| 40-RB-VJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-FK-PD | 2026-05-19 | |||
| 71-RD-BL | 2026-05-18 | |||
| 30-XK-DF | 2026-05-20 | |||
| 28-LD-LK | 2026-05-21 | |||
| 70-SJ-ZG | 2026-05-13 | |||
| 83-NS-JF | 2026-05-09 | |||
| 03-SB-RX | 2026-05-18 | |||
| 48-NB-DJ | 2026-05-14 | |||
| 22-HT-JH | 2026-05-14 | |||
| 70-GVL-9 | 2026-05-20 | |||
| 66-GV-NK | 2026-05-12 | |||
| 34-RK-SL | 2026-05-17 | |||
| 63-GX-DF | 2026-05-11 | |||
| 57-SLJ-9 | 2026-05-21 | |||
| 32-JK-PK | 2026-05-19 | |||
| 71-ND-PB | 2026-05-14 | |||
| 71-NT-BD | 2026-05-02 | |||
| 36-ZK-NJ | 2026-05-18 | |||
| 77-GPJ-9 | 2026-05-17 | |||
| 01-XR-VJ | 2026-05-07 | |||
| 09-HB-KT | 2026-05-15 | |||
| 52-RT-XB | 2026-05-14 | |||
| 93-HHT-3 | 2026-05-10 | |||
| 44-LL-FZ | 2026-05-01 | |||
| 62-LS-ZL | 2026-05-04 | |||
| 67-JP-HN | 2026-05-12 | |||
| 10-DJ-KJ | 2026-05-19 | |||
| 08-RS-TV | 2026-05-08 | |||
| 95-LF-HJ | 2026-05-14 | |||
| 68-SZ-PH | 2026-05-21 |