Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.913,-
Nee
2003
2025-07-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 97-LH-NP is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.395 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 300 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-01-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-09 |
| APK vervaldatum | 2026-01-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.592 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.592,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 191.002 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 34-LD-TL | 2024-05-31 | |||
| 25LFBL | 2020-09-02 | |||
| 58-LP-JL | 2021-08-17 | |||
| 33NDZX | 2020-09-10 | |||
| 37LFHN | 2020-07-14 | |||
| 53-TF-TS | 2020-08-28 | |||
| 70-JR-KD | 2024-05-16 | |||
| 91-JR-RH | 2021-08-07 | |||
| 02-LD-JN | 2022-03-20 | |||
| 41-JZ-JK | 2021-10-31 | |||
| 71-HZ-FR | 2022-01-10 | |||
| 69LBRP | 2020-06-11 | |||
| 69-JP-NX | 2021-07-10 | |||
| 49JTBN | 2022-04-18 | |||
| 62-LB-RP | 2023-05-28 | |||
| 15-JK-JD | 2022-09-13 | |||
| 98-LV-ZR | 2021-06-23 | |||
| 29JBLJ | 2022-06-27 | |||
| 78lfjl | 2020-05-28 | |||
| 95-LS-BK | 2024-06-29 | |||
| 72-JR-KD | 2022-04-23 | |||
| 65LHZX | 2020-08-28 | |||
| 19JFJN | 2021-09-17 | |||
| 15JDBD | 2020-08-01 |