Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.248,-
Nee
2004
2026-01-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 95-PL-TD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Dankzij 1.485 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 120 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 19-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1865 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-30 |
| APK vervaldatum | 2026-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.122 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
4 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.122,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 178.415 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 961 |
| Periode | 2004-01-02 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 490 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 60 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2004 | 158 | 31 | € 7.987,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2005 | 69 | 8 | € 36.175,- | € 8.274,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2006 | 106 | 12 | € 32.585,- | € 8.855,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2007 | 95 | 7 | € 38.825,- | € 8.957,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 45 | 2 | € 36.205,- | € 8.699,- |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2009 | 17 | 0 | € 8.592,- | |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 14-NX-HN | |||
| 17-XF-ZS | |||
| 34-NX-BV | |||
| 2-ZRX-70 | |||
| 99-NT-XD | |||
| 68-TD-PL | |||
| 57-JBX-8 | |||
| 39-XF-NL | |||
| 92-PL-BG | |||
| 78-NT-BH | |||
| 13-PH-BX | |||
| 16-XG-NZ | |||
| 35-JLF-4 | |||
| 50-HZL-4 | |||
| 2-SRH-43 | |||
| 66-TK-BL | |||
| 92-LTL-1 | |||
| 69-XK-PH | |||
| 04-GPR-5 | |||
| 83-XJ-LG | |||
| 32-SVP-5 | |||
| 88-TH-FN | |||
| 57-SP-LT | |||
| 20-XS-LP | |||
| 97-SZ-RB | |||
| 82-ST-ZH | |||
| 17-XS-XG | |||
| 34-NZ-ZX | |||
| 44-SJ-XB | |||
| 51-NT-FN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 86-TK-NF | 2026-05-18 | |||
| 51-SX-HJ | 2026-05-09 | |||
| 28-TD-SV | 2026-05-11 | |||
| TF-590-J | 2026-05-04 | |||
| 8-XGT-46 | 2026-05-08 | |||
| 24-XK-FJ | 2026-05-13 | |||
| 81-PD-PZ | 2026-05-13 | |||
| 50-XJ-RN | 2026-05-15 | |||
| 50-RZ-XX | 2026-04-27 | |||
| 37-GLP-5 | 2026-05-11 | |||
| 26-NT-LT | 2026-04-21 | |||
| 87-HRJ-2 | 2026-04-18 | |||
| 94-SN-RX | 2026-04-19 | |||
| 29-PR-NL | 2026-05-20 | |||
| 34-XH-FG | 2026-05-18 | |||
| 84-SR-RR | 2026-05-06 | |||
| 02-XT-HN | 2026-04-05 | |||
| 01-RD-XX | 2026-04-03 | |||
| 11-GSH-4 | 2026-04-18 | |||
| 27-NX-FZ | 2026-04-15 | |||
| 92-GGG-8 | 2026-03-25 | |||
| 98-RL-TL | 2026-03-23 | |||
| 63-GDH-2 | 2026-03-22 | |||
| 84-XJ-TH | 2026-03-11 | |||
| 96-SR-JP | 2026-03-17 | |||
| 62-GHV-9 | 2026-03-02 | |||
| 52-NV-GN | 2026-01-02 | |||
| 29-PG-FT | 2024-07-08 | |||
| 41-NT-NV | 2020-12-25 | |||
| 15-RV-FN | 2022-10-04 |