Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.193,-
Nee
2004
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper met kenteken 95-NV-FH is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 90 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Dankzij 1.155 kg ligt deze auto stevig op de weg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 24-02-2004. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 138 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1155 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1510 kg |
| Lengte | 3,63 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-03-01 |
| APK vervaldatum | 2026-10-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Cooper hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 3.116 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.100 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
19 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 3.116,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 189.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1012 |
| Periode | 2002-11-29 - 2007-01-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 194 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 1 | € 3.350,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 3.350,- | |
| 2002 | 16 | 8 | € 4.348,- | |
| 2002 | 2 | 1 | € 6.877,- | |
| 2002 | 16 | 8 | € 4.348,- | |
| 2003 | 51 | 19 | € 4.805,- | |
| 2003 | 908 | 342 | € 20.042,- | € 4.168,- |
| 2003 | 908 | 342 | € 20.042,- | € 4.168,- |
| 2004 | 59 | 19 | € 4.631,- | |
| 2004 | 1079 | 392 | € 21.301,- | € 4.165,- |
| 2004 | 1079 | 392 | € 21.301,- | € 4.165,- |
| 2005 | 1077 | 343 | € 21.700,- | € 4.416,- |
| 2005 | 1077 | 343 | € 21.700,- | € 4.416,- |
| 2005 | 42 | 14 | € 25.248,- | € 5.006,- |
| 2006 | 897 | 263 | € 22.890,- | € 4.591,- |
| 2006 | 34 | 9 | € 25.634,- | € 5.789,- |
| 2006 | 897 | 263 | € 22.890,- | € 4.591,- |
| 2007 | 80 | 17 | € 23.038,- | € 4.405,- |
| 2007 | 6 | 2 | € 26.682,- | € 4.865,- |
| 2007 | 80 | 17 | € 23.038,- | € 4.405,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 03-SR-SB | |||
| 63-RV-BK | |||
| 27-XZ-ZF | |||
| 69-GXF-8 | |||
| 58-PX-NR | |||
| 15-SH-SR | |||
| 97-TV-RS | |||
| 48-TF-JR | |||
| XS-757-B | |||
| 10-TR-FV | |||
| 78-RP-ZB | |||
| 58-SR-NB | |||
| 83-NG-XP | |||
| 43-SG-NK | |||
| 28-ST-SG | |||
| 01-SJ-XJ | |||
| 93-JLG-8 | |||
| 67-NL-LH | |||
| 42-JXP-6 | |||
| NN-420-L | |||
| 31-NX-SN | |||
| 21-LBS-1 | |||
| 02-NP-NZ | |||
| 7-TSK-53 | |||
| XB-789-H | |||
| 53-SH-NR | |||
| HG-903-T | |||
| 76-RD-XB | |||
| 23-TR-KB | |||
| GLV-01-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-NTK-7 | 2026-05-25 | |||
| 11-XZ-XD | 2026-05-20 | |||
| XS-786-S | 2026-05-13 | |||
| 39-NF-JV | 2026-05-16 | |||
| 67-JKH-1 | 2026-05-22 | |||
| 04-ST-DR | 2026-05-21 | |||
| 34-PJ-VF | 2026-05-11 | |||
| 99-GZV-3 | 2026-05-19 | |||
| 17-XB-JB | 2026-05-21 | |||
| 83-RF-PV | 2026-05-04 | |||
| NJ-712-S | 2026-04-28 | |||
| 25-PSP-3 | 2026-05-16 | |||
| 78-STG-1 | 2026-04-26 | |||
| ZP-347-V | 2026-04-28 | |||
| 73-LS-HG | 2026-05-05 | |||
| 96-RL-KJ | 2026-05-12 | |||
| 99-SL-KK | 2026-05-08 | |||
| 92-TP-TS | 2026-04-24 | |||
| 67-LZ-ZB | 2026-04-30 | |||
| 96-RN-ZV | 2026-05-09 | |||
| 61-RP-DP | 2026-04-29 | |||
| 34-PJ-JT | 2026-05-13 | |||
| HK-697-S | 2026-05-14 | |||
| NL-761-H | 2026-05-23 | |||
| 88-PH-GR | 2026-05-13 | |||
| 74-LS-RT | 2026-05-11 | |||
| 20-RR-SB | 2026-05-08 | |||
| 9-TVR-86 | 2026-05-07 | |||
| GD-067-N | 2026-04-30 | |||
| 42-TTD-6 | 2026-04-30 |