Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.822,-
Nee
2004
2022-06-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Panda met kenteken 95-NV-BV is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1242 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.8 liter per 100 km. Dankzij 935 kg ligt deze auto soepel op de weg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 23-02-2004. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. Dit voertuig moet over 808 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1009 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1305 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-25 |
| APK vervaldatum | 2024-03-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Panda hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Fiat Panda
Eigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 179.539 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 195 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2003-08-26 - 2010-05-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 21553 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 623 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 682 | 41 | € 1.700,- | |
| 2003 | 682 | 41 | € 1.700,- | |
| 2004 | 6498 | 141 | € 1.907,- | |
| 2004 | 6498 | 141 | € 1.907,- | |
| 2005 | 3785 | 116 | € 11.890,- | € 1.968,- |
| 2005 | 3785 | 116 | € 11.890,- | € 1.968,- |
| 2006 | 1700 | 72 | € 10.165,- | € 1.523,- |
| 2006 | 1700 | 72 | € 10.165,- | € 1.523,- |
| 2007 | 3982 | 55 | € 9.948,- | € 1.693,- |
| 2007 | 3982 | 55 | € 9.948,- | € 1.693,- |
| 2008 | 4574 | 76 | € 10.545,- | € 1.683,- |
| 2008 | 4574 | 76 | € 10.545,- | € 1.683,- |
| 2009 | 329 | 121 | € 10.369,- | € 1.127,- |
| 2009 | 329 | 121 | € 10.369,- | € 1.127,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 7.996,- | € 576,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 7.996,- | € 576,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 46-PD-RS | |||
| 10-NR-NH | |||
| 35-PF-JX | |||
| 66-TZ-PD | |||
| 91-XK-TH | |||
| 21-NS-LX | |||
| 54-XR-NS | |||
| 75-TT-SK | |||
| 76-XG-LN | |||
| 90-PP-XF | |||
| 88-SF-DN | |||
| 56-RJ-ZZ | |||
| 38-XK-LG | |||
| 76-XL-DN | |||
| 08-PS-TG | |||
| 26-GSH-1 | |||
| 52-SB-FF | |||
| 51-PR-KH | |||
| 82-NX-ZL | |||
| 06-RZ-FT | |||
| 20-RV-KG | |||
| 25-PK-ZT | |||
| 46-PZ-LF | |||
| 32-NJ-KG | |||
| 28-GJJ-6 | |||
| 24-NV-BX | |||
| 75-XF-BL | |||
| 58-XK-TH | |||
| 54-TR-SV | |||
| 97-TZ-TL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-NN-PJ | 2026-05-14 | |||
| 11-NR-NH | 2026-05-21 | |||
| 36-NR-ZT | 2026-05-22 | |||
| 86-NF-XH | 2026-05-22 | |||
| 87-PH-PL | 2026-05-10 | |||
| 47-TK-HS | 2026-05-22 | |||
| 43-SB-KF | 2026-05-13 | |||
| 75-GHJ-2 | 2026-05-22 | |||
| 38-XH-KB | 2026-05-22 | |||
| 30-SF-GH | 2026-05-22 | |||
| 63-PR-BP | 2026-05-16 | |||
| 42-XK-FG | 2026-05-22 | |||
| 79-PK-ZB | 2026-05-16 | |||
| 36-TT-ZR | 2026-05-16 | |||
| 57-NS-LX | 2026-05-20 | |||
| 63-NR-PR | 2026-05-15 | |||
| 08-PH-PN | 2026-05-21 | |||
| 47-TT-JT | 2026-05-19 | |||
| 89-XK-ZH | 2026-05-22 | |||
| 33-GKD-4 | 2026-05-09 | |||
| 31-XH-TH | 2026-05-10 | |||
| 70-PG-BL | 2026-05-22 | |||
| 49-ZR-JF | 2026-05-22 | |||
| 04-RR-TX | 2026-05-11 | |||
| 37-TK-ST | 2026-05-21 | |||
| 16-XX-RT | 2026-05-11 | |||
| 63-PH-SR | 2026-05-04 | |||
| 19-RX-PV | 2026-05-18 | |||
| 71-NZ-JJ | 2026-05-13 | |||
| 50-TR-DB | 2026-05-11 |