Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.206,-
Nee
2003
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 95-LK-SG is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 107 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.325 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 15 dagen in bezit. De APK is geldig tot 10-06-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1415 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-02-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-02-07 |
| APK vervaldatum | 2026-06-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.345 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
15 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.345,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 158.749 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1202 |
| Periode | 2001-02-12 - 2005-07-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6198 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 374 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 402 | 110 | € 4.814,- | |
| 2001 | 402 | 110 | € 4.814,- | |
| 2002 | 952 | 61 | € 5.095,- | |
| 2002 | 3025 | 187 | € 4.645,- | |
| 2002 | 3025 | 187 | € 4.645,- | |
| 2003 | 629 | 22 | € 5.135,- | |
| 2003 | 2767 | 77 | € 4.712,- | |
| 2003 | 2767 | 77 | € 4.712,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 4.744,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 4.744,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 4.616,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 4.616,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 07-LN-VF | |||
| 79-JH-HH | |||
| 83-LS-TJ | |||
| 18-JB-PT | |||
| 38-JR-HZ | |||
| 59-JL-KD | |||
| 09-LJ-XB | |||
| 08-NB-LZ | |||
| 56-LH-ZX | |||
| 50-LT-XJ | |||
| 75-LZ-BP | |||
| 58-HX-ZS | |||
| 55-JZ-HH | |||
| 17-JG-LN | |||
| 02-TS-LD | |||
| 20-JG-RK | |||
| 52-LF-DJ | |||
| 53-JH-NK | |||
| 57-JP-VD | |||
| 30-JZ-XP | |||
| 09-LP-JL | |||
| 91-LJ-VZ | |||
| 81-JK-KR | |||
| 73-HZ-FN | |||
| 31-JJ-SJ | |||
| 23JSTK | |||
| 61LHZX | |||
| 22-LS-XH | |||
| 07-NF-NJ | |||
| 33NHNR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-JF-TF | 2026-05-18 | |||
| 50-LF-BK | 2026-05-14 | |||
| 11-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 24-LN-JL | 2026-05-15 | |||
| 64-JH-NK | 2026-05-21 | |||
| 90-LR-SR | 2026-05-09 | |||
| 22-JL-KD | 2026-05-08 | |||
| 14-JL-LN | 2026-05-06 | |||
| 93-JG-FV | 2026-05-11 | |||
| 46-SR-HN | 2026-05-03 | |||
| 48-JK-FR | 2026-05-11 | |||
| 15-HV-PZ | 2026-05-11 | |||
| 27-LZ-HP | 2026-05-01 | |||
| 39-LX-VN | 2026-05-08 | |||
| 16-ND-XX | 2026-04-25 | |||
| 80-JL-PK | 2026-04-24 | |||
| 11-LZ-SR | 2026-04-19 | |||
| 04-ND-ZX | 2026-04-18 | |||
| 87-JR-PB | 2026-04-28 | |||
| 06-JJ-FN | 2026-04-17 | |||
| 09-LT-HS | 2026-04-18 | |||
| 55-NB-KR | 2026-04-14 | |||
| 23-JR-PD | 2026-04-13 | |||
| 38-LK-ZR | 2026-05-20 | |||
| 55-JH-NK | 2026-05-08 | |||
| 78-LN-DR | 2026-05-05 | |||
| 51-JB-SF | 2026-05-03 | |||
| 71-LZ-FD | 2026-04-28 | |||
| 97-LR-GV | 2026-04-27 | |||
| 61-JX-BD | 2026-05-04 |