Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.225,-
Nee
2003
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 22-LS-XH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 107 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Met een massa van 1.355 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 13 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1445 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-05-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-05-07 |
| APK vervaldatum | 2027-01-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.275 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
13 dagen4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.275,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 199.628 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1204 |
| Periode | 2002-01-03 - 2003-12-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 83 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 402 | 110 | € 4.814,- | |
| 2001 | 402 | 110 | € 4.814,- | |
| 2002 | 952 | 61 | € 5.095,- | |
| 2002 | 3025 | 187 | € 4.645,- | |
| 2002 | 3025 | 187 | € 4.645,- | |
| 2003 | 629 | 22 | € 5.135,- | |
| 2003 | 2767 | 77 | € 4.712,- | |
| 2003 | 2767 | 77 | € 4.712,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 4.744,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 4.744,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 4.616,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 4.616,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 09-LP-JL | |||
| 91-LJ-VZ | |||
| 73-HZ-FN | |||
| 55-JZ-HH | |||
| 52-LF-DJ | |||
| 88-LX-JP | |||
| 72-TNN-4 | |||
| 38-JR-HZ | |||
| 08-NB-LZ | |||
| 95-LK-SG | |||
| 83-LS-TJ | |||
| 78-JB-LG | |||
| 79-JH-HH | |||
| 07-LN-VF | |||
| 75-LZ-BP | |||
| 17-JG-LN | |||
| 09-LJ-XB | |||
| 58-HX-ZS | |||
| 02-TS-LD | |||
| 18-JB-PT | |||
| 59-JL-KD | |||
| 56-LH-ZX | |||
| 50-LT-XJ | |||
| 20-JG-RK | |||
| 81-JK-KR | |||
| 57-JP-VD | |||
| 53-JH-NK | |||
| 30-JZ-XP | |||
| 31-JJ-SJ | |||
| 61LHZX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 97-JF-TF | 2026-05-18 | |||
| 50-LF-BK | 2026-05-14 | |||
| 22-JL-KD | 2026-05-08 | |||
| 87-JR-PB | 2026-04-28 | |||
| 14-JL-LN | 2026-05-06 | |||
| 46-SR-HN | 2026-05-03 | |||
| 90-LR-SR | 2026-05-09 | |||
| 80-JL-PK | 2026-04-24 | |||
| 27-LZ-HP | 2026-05-01 | |||
| 64-JH-NK | 2026-05-21 | |||
| 24-LN-JL | 2026-05-15 | |||
| 93-JG-FV | 2026-05-11 | |||
| 16-ND-XX | 2026-04-25 | |||
| 48-JK-FR | 2026-05-11 | |||
| 15-HV-PZ | 2026-05-11 | |||
| 11-LZ-SR | 2026-04-19 | |||
| 22-JH-LD | 2026-04-11 | |||
| 06-JJ-FN | 2026-04-17 | |||
| 39-LX-VN | 2026-05-08 | |||
| 04-ND-ZX | 2026-04-18 | |||
| 23-JR-PD | 2026-04-13 | |||
| 55-NB-KR | 2026-04-14 | |||
| 38-LK-ZR | 2026-05-20 | |||
| 78-LN-DR | 2026-05-05 | |||
| 55-JH-NK | 2026-05-08 | |||
| 51-JB-SF | 2026-05-03 | |||
| 71-LZ-FD | 2026-04-28 | |||
| 97-LR-GV | 2026-04-27 | |||
| 61-JX-BD | 2026-05-04 |