Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.246,-
Nee
2002
2025-12-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Honda Civic met kenteken 95-HV-ZL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1590 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Met een massa van 1.236 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 176 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 21-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1590 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1271 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1640 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-04 |
| APK vervaldatum | 2027-03-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Honda Civic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 maanden| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1292 |
| Periode | 1998-03-27 - 2006-02-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 363 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 31 | 1 | € 3.962,- | |
| 1997 | 31 | 1 | € 3.962,- | |
| 1997 | 132 | 1 | € 3.378,- | |
| 1998 | 20 | 0 | € 4.014,- | |
| 1998 | 216 | 4 | € 3.372,- | |
| 1998 | 20 | 0 | € 4.014,- | |
| 1998 | 13 | 1 | € 3.736,- | |
| 1999 | 177 | 0 | € 3.357,- | |
| 1999 | 32 | 1 | € 3.746,- | |
| 1999 | 177 | 0 | € 3.357,- | |
| 2000 | 159 | 5 | € 3.736,- | |
| 2000 | 33 | 0 | € 3.701,- | |
| 2000 | 159 | 5 | € 3.736,- | |
| 2001 | 361 | 15 | € 4.368,- | |
| 2001 | 63 | 3 | € 5.145,- | |
| 2001 | 361 | 15 | € 4.368,- | |
| 2002 | 272 | 8 | € 4.254,- | |
| 2002 | 272 | 8 | € 4.254,- | |
| 2002 | 73 | 3 | € 4.986,- | |
| 2003 | 204 | 11 | € 4.315,- | |
| 2003 | 47 | 2 | € 4.814,- | |
| 2003 | 204 | 11 | € 4.315,- | |
| 2004 | 250 | 10 | € 4.713,- | |
| 2004 | 65 | 6 | € 5.334,- | |
| 2004 | 250 | 10 | € 4.713,- | |
| 2005 | 231 | 13 | € 21.094,- | € 4.660,- |
| 2005 | 36 | 4 | € 21.937,- | € 4.825,- |
| 2005 | 231 | 13 | € 21.094,- | € 4.660,- |
| 2006 | 5 | 1 | € 20.552,- | € 4.702,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 21.370,- | € 4.766,- |
| 2006 | 5 | 1 | € 20.552,- | € 4.702,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 19.350,- | € 3.906,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 19.350,- | € 3.906,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-JZ-PX | 2026-05-26 | |||
| 38-NS-GJ | 2026-05-26 | |||
| 25-JL-KZ | 2026-05-18 | |||
| 23-HF-LX | 2026-05-15 | |||
| 97-RX-XN | 2026-05-15 | |||
| 47-NL-BZ | 2026-05-10 | |||
| 20-DV-VX | 2026-05-08 | |||
| 03-HS-XP | 2026-05-07 | |||
| 87-NL-JD | 2026-05-07 | |||
| 81-NZ-TD | 2026-04-30 | |||
| 15-NJ-XS | 2026-04-20 | |||
| 29-LR-BV | 2026-04-16 | |||
| 24-HD-SX | 2026-04-03 | |||
| 24-HH-SG | 2026-04-01 | |||
| 90-RV-LT | 2026-03-30 | |||
| 48-NL-BZ | 2026-03-29 | |||
| 11-RX-RB | 2026-03-17 | |||
| J-656-TG | 2026-03-10 | |||
| 45-SB-DH | 2026-03-02 | |||
| 05-LF-NX | 2026-02-19 | |||
| 90-JT-DX | 2026-02-19 | |||
| 54-LF-FZ | 2025-11-14 | |||
| 27-LF-BZ | 2025-11-09 | |||
| 61-JH-HZ | 2025-10-08 | |||
| 07-JG-DH | 2025-09-24 | |||
| 17-JS-BF | 2025-09-23 | |||
| 98-JN-HS | 2025-09-09 | |||
| 35-JS-LF | 2025-09-01 | |||
| 45-LF-HB | 2025-07-25 | |||
| 12-JD-HT | 2025-06-29 |