Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.875,-
Nee
2001
2025-12-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 95-HT-XZ is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Met 1.006 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 10-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-12-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-12-11 |
| APK vervaldatum | 2026-10-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 157.146 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 07-HV-BH | 2020-12-25 | |||
| 66-HT-TK | 2020-11-06 | |||
| 40-JL-NN | 2023-05-02 | |||
| 54-HV-KL | 2023-10-11 | |||
| 34-JL-FJ | 2024-08-29 | |||
| 64-HP-FF | 2022-10-28 | |||
| 80-HX-VX | 2021-08-13 | |||
| 43-JB-DG | 2020-05-27 | |||
| 09-JH-BV | 2021-10-23 | |||
| 48-JT-VT | 2020-06-02 | |||
| 95HZKH | 2020-12-24 | |||
| 10HZRN | 2022-03-04 | |||
| 21-JH-BV | 2021-07-27 | |||
| 42-JB-HK | 2020-09-01 | |||
| 85-JH-HS | 2025-11-18 | |||
| 57HPFF | 2021-03-31 | |||
| 82-LD-GP | 2022-06-16 | |||
| 79-JN-RP | 2022-08-30 | |||
| 20-JH-FK | 2025-05-27 | |||
| 74-JH-BR | 2022-09-19 |