Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.845,-
Nee
2005
2024-05-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart Roadster met kenteken 94-RT-ZS is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 82 pk. Dit model beschikt over een 698 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Deze auto weegt 865 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 05-09-2005. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-04-2025. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 698 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 82 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 865 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1030 kg |
| Lengte | 3,43 m |
| Breedte | 1,62 m |
| Hoogte | 1,21 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-09-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-09-16 |
| APK vervaldatum | 2025-04-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart Roadster cabriolet
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 5.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.711 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart Roadster
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 5.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 198.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1382 |
| Periode | 2003-04-02 - 2008-02-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 487 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 75 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 213 | 31 | € 6.025,- | |
| 2004 | 166 | 25 | € 24.812,- | € 5.592,- |
| 2005 | 65 | 13 | € 5.340,- | |
| 2006 | 33 | 4 | € 23.487,- | € 4.773,- |
| 2007 | 7 | 1 | € 4.200,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 3.952,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-PG-RN | 2026-05-08 | |||
| 29-ND-DJ | 2026-04-11 | |||
| 73-NN-BJ | 2026-05-20 | |||
| 76-RF-PG | 2026-04-19 | |||
| 14-NK-PN | 2026-05-14 | |||
| 50-PK-PH | 2026-04-28 | |||
| 52-RZ-PV | 2026-04-04 | |||
| 18-PR-HK | 2026-03-28 | |||
| 30-NH-TS | 2026-03-26 | |||
| 78-RH-HX | 2026-04-02 | |||
| 26-LZ-XF | 2026-04-06 | |||
| 83-ND-ZN | 2026-04-30 | |||
| 90-PR-JK | 2026-03-14 | |||
| 70-TL-NJ | 2026-03-05 | |||
| 41-XG-SL | 2026-03-15 | |||
| 9-XHB-31 | 2025-09-06 | |||
| 84-ND-VG | 2021-07-13 | |||
| 2-ZNV-66 | 2020-11-06 | |||
| 92-PB-TZ | 2022-02-07 | |||
| 50-PK-XN | 2022-02-04 | |||
| 85-ND-ZN | 2025-05-14 | |||
| 02-RB-JL | 2024-06-08 | |||
| 04-NN-VL | 2025-12-22 | |||
| 98-HRZ-8 | 2022-10-07 | |||
| 93-PB-TZ | 2025-05-16 | |||
| 97-NX-XG | 2022-05-25 | |||
| 62-NG-ZJ | 2022-06-20 | |||
| 79-NL-XD | 2024-09-22 | |||
| 75-PK-HT | 2023-08-29 | |||
| 72-LS-VL | 2024-07-30 |