Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.349,-
Nee
2005
2020-10-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 94RRTB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 1.276 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 2041 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 2044 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Milieulabel | B |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1451 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-08-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-08-16 |
| APK vervaldatum | 2020-10-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
15 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 822 |
| Periode | 2004-11-03 - 2006-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 51 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 1 | 0 | € 5.102,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.102,- | |
| 2005 | 33 | 0 | € 4.526,- | |
| 2005 | 33 | 0 | € 4.526,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 4.508,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 4.508,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 55-SV-ZD | 2026-05-15 | |||
| 82-PV-FS | 2026-05-01 | |||
| 93-RB-LD | 2026-04-17 | |||
| 72-SG-ZV | 2026-05-02 | |||
| 90-SK-NP | 2026-05-18 | |||
| 83-RT-BJ | 2026-04-13 | |||
| 39-RR-JT | 2026-04-07 | |||
| 46-RJ-LB | 2026-05-08 | |||
| 18-RL-VT | 2026-03-28 | |||
| 77-SR-ZK | 2026-03-26 | |||
| 25-SG-HN | 2026-03-24 | |||
| 41-SN-BV | 2026-03-24 | |||
| 18-RK-RD | 2026-04-07 | |||
| 72-SR-NS | 2026-04-04 | |||
| 19-RD-KL | 2026-03-23 | |||
| 88-RH-NT | 2026-03-07 | |||
| 75-SG-ZV | 2026-02-26 | |||
| 37-RR-JR | 2023-07-18 | |||
| 92-PV-RG | 2024-04-09 | |||
| 01-RG-TK | 2025-02-28 | |||
| 41RKXV | 2022-08-22 | |||
| 99-SH-HT | 2023-02-02 | |||
| 92-RF-RT | 2024-05-31 | |||
| 43-RS-KJ | 2025-02-03 | |||
| 48-SG-ZV | 2025-09-05 | |||
| 83-RJ-PV | 2022-01-07 | |||
| 81-RL-JT | 2024-01-16 | |||
| 55-SP-GB | 2025-03-30 | |||
| 84-RX-RJ | 2025-08-08 | |||
| 50RLBF | 2023-01-14 |