Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.528,-
Nee
2007
2023-06-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Cabriolet met kenteken 94-XR-DT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 146 pk. Dit model beschikt over een 1999 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.3 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.536 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1082 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 325 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-08-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-08-23 |
| APK vervaldatum | 2027-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
27 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
2 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1190 |
| Periode | 2007-06-29 - 2012-01-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2007 | 38 | 0 | € 9.355,- | |
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2008 | 89 | 9 | € 43.950,- | € 7.992,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2009 | 59 | 3 | € 35.380,- | € 8.046,- |
| 2009 | 148 | 16 | € 31.791,- | € 6.731,- |
| 2009 | 149 | 17 | € 31.791,- | € 6.733,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 34 | 3 | € 37.059,- | € 8.659,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2011 | 74 | 1 | € 33.202,- | € 10.729,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 32.362,- | € 10.731,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-SXS-2 | 2026-05-17 | |||
| 95-GDD-1 | 2026-05-10 | |||
| JT-395-K | 2026-05-13 | |||
| P-696-HN | 2026-05-21 | |||
| KN-189-B | 2026-05-05 | |||
| N-854-BX | 2026-04-24 | |||
| 30-KKD-3 | 2026-04-01 | |||
| 10-ZD-JH | 2026-04-17 | |||
| 21-RJT-2 | 2026-04-14 | |||
| 82-GPR-6 | 2026-03-27 | |||
| 82-ZD-XL | 2026-03-30 | |||
| 43-XX-DJ | 2026-03-22 | |||
| 19-HNK-4 | 2026-03-05 | |||
| 48-XZ-HD | 2026-03-14 | |||
| 51-XX-ZJ | 2026-03-13 | |||
| XL-226-S | 2021-05-18 | |||
| 15-XV-DR | 2023-08-15 | |||
| ZF-893-G | 2021-05-28 | |||
| N-536-NH | 2023-05-06 | |||
| 90-ZF-FL | 2024-10-08 | |||
| 96-XP-RZ | 2024-02-13 | |||
| 22-JJN-2 | 2024-11-04 | |||
| 06-ZD-XP | 2024-08-30 | |||
| 97-ZF-FK | 2024-05-13 | |||
| 72-ZF-LB | 2025-02-04 | |||
| 72-JLS-2 | 2025-03-14 | |||
| 58-XS-BS | 2026-01-16 | |||
| 81-ZD-XL | 2021-11-08 | |||
| 64-ZD-XN | 2024-08-06 | |||
| JN-349-Z | 2022-04-20 |