Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.325
€ 5.095,-
Nee
2012
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 94-XGS-3 is op kenteken gezet in 2012. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 36.325. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Met 1.473 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Deze auto werd op 31-05-2012 voor het eerst geregistreerd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 107 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1473 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-06-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-06-15 |
| APK vervaldatum | 2026-09-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
25 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 6.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 239.750 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 984 |
| Periode | 2008-09-25 - 2014-10-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 568 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 38 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 2 | 1 | € 5.994,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 5.994,- | |
| 2008 | 176 | 10 | € 30.884,- | € 5.712,- |
| 2008 | 176 | 10 | € 30.884,- | € 5.712,- |
| 2008 | 10 | 2 | € 34.088,- | € 5.888,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 35.919,- | € 6.819,- |
| 2009 | 166 | 14 | € 31.723,- | € 5.822,- |
| 2009 | 166 | 14 | € 31.723,- | € 5.822,- |
| 2010 | 78 | 6 | € 36.040,- | € 5.920,- |
| 2010 | 222 | 13 | € 31.435,- | € 5.466,- |
| 2010 | 222 | 13 | € 31.435,- | € 5.466,- |
| 2011 | 473 | 60 | € 33.195,- | € 4.808,- |
| 2011 | 473 | 60 | € 33.195,- | € 4.808,- |
| 2011 | 168 | 10 | € 37.171,- | € 5.420,- |
| 2012 | 306 | 16 | € 32.080,- | € 4.521,- |
| 2012 | 205 | 9 | € 35.250,- | € 4.867,- |
| 2012 | 306 | 16 | € 32.080,- | € 4.521,- |
| 2013 | 54 | 14 | € 34.533,- | € 4.258,- |
| 2013 | 39 | 6 | € 37.279,- | € 4.860,- |
| 2013 | 54 | 14 | € 34.533,- | € 4.258,- |
| 2014 | 44 | 16 | € 35.752,- | € 4.592,- |
| 2014 | 21 | 2 | € 36.511,- | € 5.493,- |
| 2014 | 44 | 16 | € 35.752,- | € 4.592,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 75-JFZ-6 | |||
| 55-JPR-9 | |||
| 53-XGL-8 | |||
| 37-TSV-5 | |||
| 14-TFB-5 | |||
| 68-XNV-1 | |||
| 23-TDZ-3 | |||
| SX-980-K | |||
| 47-XPL-8 | |||
| 27-THT-8 | |||
| 76-TFB-5 | |||
| 32-XPL-5 | |||
| 45-XHF-1 | |||
| 6-SBB-43 | |||
| ZS-522-L | |||
| 99-ZXK-1 | |||
| 14-PKJ-7 | |||
| 80-SRG-4 | |||
| 89-PXH-9 | |||
| 41-RNN-2 | |||
| 19-RTT-3 | |||
| 76-PTR-3 | |||
| 44-RGH-3 | |||
| 09-SFN-1 | |||
| 54-SGL-6 | |||
| 40-PXN-1 | |||
| GV-842-K | |||
| 04-LKX-2 | |||
| 56-KXZ-5 | |||
| 71-LRR-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 23-PXV-4 | 2026-05-23 | |||
| 76-KPG-9 | 2026-05-23 | |||
| 34-PXB-9 | 2026-05-22 | |||
| 32-RPX-1 | 2026-05-22 | |||
| 44-JJX-9 | 2026-05-22 | |||
| P-130-FB | 2026-05-20 | |||
| JP-331-J | 2026-05-19 | |||
| 70-JXR-7 | 2026-05-15 | |||
| 07-HPX-8 | 2026-05-12 | |||
| 4-KLP-37 | 2026-05-11 | |||
| 53-TFB-4 | 2026-05-06 | |||
| 51-HSR-2 | 2026-05-04 | |||
| 82-RJZ-7 | 2026-05-03 | |||
| 59-LGS-8 | 2026-05-02 | |||
| 37-TFB-5 | 2026-05-01 | |||
| 97-TTX-6 | 2026-05-01 | |||
| XN-297-B | 2026-05-01 | |||
| 64-HRL-5 | 2026-04-29 | |||
| 00-JJF-6 | 2026-04-28 | |||
| K-692-HJ | 2026-04-23 | |||
| 01-TDR-6 | 2026-04-15 | |||
| 20-RDT-3 | 2026-04-14 | |||
| 81-SGX-6 | 2026-04-14 | |||
| 93-TNB-2 | 2026-04-10 | |||
| 23-TDX-9 | 2026-04-06 | |||
| 99-RRF-3 | 2026-04-03 | |||
| 29-NRJ-4 | 2026-04-02 | |||
| 01-PND-5 | 2026-03-29 | |||
| XN-321-F | 2026-03-28 | |||
| 83-HHV-3 | 2026-03-28 |