Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.655,-
Nee
2007
2026-04-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 94-TV-BK is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1332 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Dankzij 1.030 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 28-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1030 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-01-31 |
| APK vervaldatum | 2027-02-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.997 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.946 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.997,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 179.850 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1168 |
| Periode | 2004-10-20 - 2013-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4826 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 371 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 12 | 4 | € 2.894,- | |
| 2004 | 12 | 4 | € 2.894,- | |
| 2005 | 1366 | 35 | € 2.870,- | |
| 2005 | 1366 | 35 | € 2.871,- | |
| 2006 | 1503 | 94 | € 14.526,- | € 2.763,- |
| 2006 | 1503 | 94 | € 14.526,- | € 2.763,- |
| 2007 | 905 | 78 | € 15.818,- | € 2.703,- |
| 2007 | 905 | 78 | € 15.818,- | € 2.703,- |
| 2007 | 82 | 10 | € 3.086,- | |
| 2008 | 692 | 60 | € 13.465,- | € 2.558,- |
| 2008 | 692 | 60 | € 13.465,- | € 2.558,- |
| 2008 | 77 | 2 | € 3.077,- | |
| 2009 | 287 | 74 | € 13.932,- | € 2.200,- |
| 2009 | 286 | 73 | € 13.932,- | € 2.202,- |
| 2009 | 44 | 5 | € 2.813,- | |
| 2010 | 43 | 18 | € 14.189,- | € 2.021,- |
| 2010 | 43 | 18 | € 14.189,- | € 2.021,- |
| 2010 | 48 | 5 | € 15.016,- | € 2.434,- |
| 2011 | 10 | 4 | € 15.161,- | € 1.178,- |
| 2011 | 10 | 4 | € 15.161,- | € 1.178,- |
| 2011 | 21 | 1 | € 14.548,- | € 2.176,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 13.569,- | € 1.397,- |
| 2012 | 7 | 3 | € 17.198,- | € 2.982,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 13.569,- | € 1.397,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 16.802,- | € 4.357,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 16.802,- | € 4.357,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 17-HFR-1 | |||
| 28-KGT-1 | |||
| 71-GZG-4 | |||
| 54-SR-BB | |||
| 92-HGS-8 | |||
| 79-SX-GJ | |||
| 53-SJ-VK | |||
| 93-RT-KN | |||
| 94-ZN-ZL | |||
| 78-XK-JB | |||
| TX-584-X | |||
| N-704-ZF | |||
| KB-820-F | |||
| 55-SG-SN | |||
| 81-XN-JJ | |||
| 67-SP-FP | |||
| 33-XN-HG | |||
| 17-TH-GG | |||
| 78-SN-SZ | |||
| 53-XB-PX | |||
| 59-TZ-XH | |||
| 91-RK-KT | |||
| 48-TB-TP | |||
| 97-GXR-6 | |||
| 68-XL-VN | |||
| 04-RD-KF | |||
| 72-TB-RV | |||
| 15-TR-RB | |||
| 74-RJ-HK | |||
| 53-RX-KL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-HBK-5 | 2026-05-15 | |||
| 94-GLN-5 | 2026-05-09 | |||
| 16-XT-NG | 2026-05-15 | |||
| 29-RZ-GB | 2026-05-11 | |||
| 19-TB-JF | 2026-05-17 | |||
| 02-ZL-FB | 2026-04-30 | |||
| 20-RP-FF | 2026-04-28 | |||
| 59-PZ-HT | 2026-05-05 | |||
| 97-TS-NL | 2026-04-30 | |||
| 52-ZH-NN | 2026-05-19 | |||
| 06-SK-XX | 2026-05-04 | |||
| J-954-VF | 2026-05-01 | |||
| 03-GHZ-8 | 2026-05-07 | |||
| 28-TT-KL | 2026-05-11 | |||
| 33-XV-LB | 2026-05-04 | |||
| 91-SP-RZ | 2026-04-25 | |||
| 76-SB-LG | 2026-04-22 | |||
| 93-SP-LG | 2026-04-24 | |||
| 40-RN-PP | 2026-04-28 | |||
| 20-GJZ-9 | 2026-04-22 | |||
| 53-ZH-NN | 2026-04-30 | |||
| 57-SF-GP | 2026-04-18 | |||
| 19-SL-XT | 2026-04-26 | |||
| 79-SH-GN | 2026-04-18 | |||
| 99-RT-VT | 2026-05-15 | |||
| 57-RJ-XZ | 2026-04-19 | |||
| 33-ZG-LZ | 2026-04-15 | |||
| 87-HGS-9 | 2026-04-22 | |||
| 61-TS-GB | 2026-05-20 | |||
| 56-GLX-1 | 2026-05-19 |