Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.044,-
Nee
2005
2024-08-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 94-RP-XS is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 98 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met een massa van 1.075 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 656 dagen in bezit. De APK is geldig tot 13-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1160 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-07-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-07-16 |
| APK vervaldatum | 2027-02-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.517 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 183.105 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1041 |
| Periode | 2000-12-08 - 2006-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 48-RN-FR | 2026-05-08 | |||
| 69-RD-XV | 2026-04-08 | |||
| 55-RF-JL | 2026-04-08 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 76-RT-VL | 2026-03-17 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 80-RB-VK | 2026-03-31 | |||
| 03-RF-TF | 2026-02-27 | |||
| 83-RG-DT | 2024-08-03 | |||
| 01NTSL | 2020-07-04 | |||
| 93-RN-VP | 2024-05-30 | |||
| 35-RH-VK | 2021-07-14 | |||
| 32PHLF | 2021-06-08 | |||
| 07-NV-GL | 2022-05-03 | |||
| 85-RT-VL | 2021-07-05 | |||
| 36-PD-VF | 2024-06-26 | |||
| 34-RF-VD | 2025-11-21 | |||
| 21-RD-LT | 2025-07-17 | |||
| 32-PN-XP | 2024-09-23 | |||
| 97-RS-ZR | 2022-09-19 | |||
| 11-RT-XV | 2025-02-24 | |||
| 19-NS-ZB | 2023-06-01 | |||
| 23-NV-NK | 2023-10-30 |