Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.765,-
Nee
2005
2026-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart forfour met kenteken 94-RB-DP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1124 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Dankzij 1.040 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 40 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 81 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-13 |
| APK vervaldatum | 2026-03-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart forfour stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.444 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.430 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart forfour
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.444,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 231.751 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1003 |
| Periode | 2004-07-19 - 2009-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1229 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 20.611,- | € 3.659,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-TG-BB | 2026-05-18 | |||
| 51-RL-VN | 2026-05-15 | |||
| 39-TD-PG | 2026-05-08 | |||
| 03-SR-KK | 2026-04-30 | |||
| 99-TD-JN | 2026-04-28 | |||
| 04-SF-SX | 2026-04-23 | |||
| 86-TJ-KB | 2026-04-24 | |||
| 32-TL-BD | 2026-04-27 | |||
| 64-PV-TS | 2026-04-14 | |||
| 72-PL-FX | 2026-04-07 | |||
| HB-174-Z | 2026-04-06 | |||
| 34-PX-XP | 2026-03-28 | |||
| 2-ZDG-73 | 2026-04-02 | |||
| 52-PT-ZD | 2026-03-21 | |||
| 11-PT-VS | 2026-03-19 | |||
| 30-RD-PL | 2026-03-19 | |||
| 70-TD-ZG | 2026-03-11 | |||
| 10-RL-JS | 2026-03-13 | |||
| 92-SK-HB | 2026-03-19 | |||
| 82-SG-GB | 2026-03-02 | |||
| 40-PX-XP | 2026-02-24 | |||
| 11-PR-SJ | 2021-01-06 | |||
| 68-RS-PB | 2022-01-30 | |||
| 13-PR-SJ | 2024-12-15 | |||
| 29-PT-BV | 2023-12-24 | |||
| 09-PR-XD | 2021-06-30 | |||
| 10-RX-XS | 2023-01-13 | |||
| 11-RR-PH | 2021-11-08 | |||
| 49-PK-TN | 2023-10-30 | |||
| 24PRSJ | 2021-07-27 |