Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.310,-
Nee
2005
2021-04-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 94-PX-SP is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.105 kg. Sinds 1851 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 28-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1170 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2021-04-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-13 |
| APK vervaldatum | 2027-04-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.799 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.490 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 196.519 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1097 |
| Periode | 2001-10-05 - 2005-11-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 638 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 88 | 4 | € 3.025,- | |
| 2002 | 228 | 8 | € 3.047,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2003 | 153 | 10 | € 3.100,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 112 | 3 | € 3.271,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 57 | 6 | € 3.399,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-JV-XD | 2026-05-19 | |||
| 39-RL-BL | 2026-05-08 | |||
| 79-NH-KT | 2026-05-21 | |||
| 23-JR-FR | 2026-04-22 | |||
| 83-NX-HL | 2026-05-10 | |||
| 19-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 89-JK-KP | 2026-04-08 | |||
| 06-JX-NR | 2026-03-26 | |||
| 89-NB-RJ | 2026-04-09 | |||
| 19-LZ-SB | 2026-04-11 | |||
| 44-HS-HF | 2026-04-04 | |||
| 15-NG-VK | 2026-03-12 | |||
| 50-NB-PD | 2026-03-10 | |||
| 05-HR-GF | 2026-02-28 | |||
| 80-JL-GJ | 2026-03-07 | |||
| 75-RJ-RD | 2020-11-03 | |||
| 80-LK-BN | 2023-01-14 | |||
| 81-LS-LL | 2023-01-14 | |||
| 44-JS-PX | 2023-11-09 | |||
| 62-RH-KS | 2021-12-04 | |||
| 12-LG-XL | 2020-08-17 | |||
| N-313-VN | 2023-11-11 | |||
| 79-LS-GZ | 2020-08-25 | |||
| 82-RD-RV | 2023-02-21 | |||
| 39-RG-TP | 2025-08-31 | |||
| 72-NS-GT | 2020-09-12 | |||
| 40-PB-DV | 2025-07-07 | |||
| 60-PB-HZ | 2024-10-05 | |||
| 15-LG-KF | 2023-06-18 | |||
| 34-LX-SX | 2023-06-17 |