Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.651,-
Nee
2004
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Kangoo met kenteken 94-PP-TK is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.245 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 7 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-10-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1315 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1630 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-01 |
| APK vervaldatum | 2026-10-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Kangoo stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.460 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Kangoo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
8 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 229.133 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1252 |
| Periode | 2001-07-06 - 2008-10-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4617 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 207 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 138 | 8 | € 3.230,- | |
| 2001 | 138 | 8 | € 3.230,- | |
| 2002 | 766 | 17 | € 3.222,- | |
| 2002 | 766 | 17 | € 3.222,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 4.255,- | |
| 2003 | 961 | 54 | € 3.439,- | |
| 2003 | 313 | 56 | € 3.945,- | |
| 2004 | 332 | 53 | € 4.060,- | |
| 2004 | 667 | 22 | € 3.549,- | |
| 2004 | 667 | 22 | € 3.549,- | |
| 2005 | 712 | 25 | € 11.291,- | € 3.695,- |
| 2005 | 1 | 0 | € 4.024,- | |
| 2005 | 262 | 58 | € 22.320,- | € 4.175,- |
| 2006 | 686 | 47 | € 18.870,- | € 3.947,- |
| 2006 | 291 | 60 | € 20.387,- | € 4.355,- |
| 2006 | 687 | 47 | € 18.870,- | € 3.947,- |
| 2007 | 573 | 32 | € 18.905,- | € 4.178,- |
| 2007 | 216 | 40 | € 20.235,- | € 4.630,- |
| 2007 | 573 | 32 | € 18.905,- | € 4.178,- |
| 2008 | 114 | 2 | € 4.342,- | |
| 2008 | 120 | 6 | € 22.093,- | € 4.975,- |
| 2008 | 114 | 2 | € 4.342,- | |
| 2009 | 9 | 1 | € 4.854,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 59-RK-GP | |||
| 90-NS-GZ | |||
| 89-TG-BR | |||
| 36-RV-FJ | |||
| 21-RV-ZB | |||
| 31-SX-TV | |||
| 94-SK-HS | |||
| 31-RG-TR | |||
| 96-TB-PZ | |||
| 66-LN-JL | |||
| 60-TT-TV | |||
| 07-PG-GZ | |||
| 39-NJ-JT | |||
| 58-GPD-3 | |||
| 12-GBD-3 | |||
| 29-PP-HH | |||
| HTH-24-B | |||
| 09-RVP-5 | |||
| 2-KPK-93 | |||
| 73-XZ-LR | |||
| 07-SR-FZ | |||
| 87-TX-ZF | |||
| 54-XJ-LF | |||
| 86-SK-DK | |||
| 97-GXG-7 | |||
| 34-ST-PJ | |||
| 99-SJ-XD | |||
| 08-GRJ-4 | |||
| 23-NV-RT | |||
| 89-ZL-GB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 15-RZ-GP | 2026-05-09 | |||
| 07-LZ-HS | 2026-05-19 | |||
| 83-SH-ZG | 2026-05-22 | |||
| 55-SL-ZV | 2026-05-17 | |||
| 29-TV-KD | 2026-05-19 | |||
| 11-SK-KF | 2026-05-14 | |||
| 29-XG-RF | 2026-05-14 | |||
| 76-TJ-FZ | 2026-05-15 | |||
| 78-LJ-TR | 2026-05-21 | |||
| 58-XZ-ZN | 2026-05-15 | |||
| 03-ND-TK | 2026-05-15 | |||
| 90-NX-PL | 2026-05-15 | |||
| 42-XK-HD | 2026-05-21 | |||
| 35-PB-RN | 2026-05-22 | |||
| 32-TF-RB | 2026-05-09 | |||
| 22-PG-FV | 2026-05-11 | |||
| 23-RL-XD | 2026-05-14 | |||
| 51-XT-DG | 2026-05-15 | |||
| 51-ZF-FV | 2026-05-15 | |||
| 75-XX-XS | 2026-05-20 | |||
| 12-RG-PL | 2026-05-09 | |||
| 69-PS-VS | 2026-05-07 | |||
| 34-RH-VL | 2026-05-19 | |||
| 39-ZP-LX | 2026-05-11 | |||
| 39-RP-TS | 2026-05-06 | |||
| 96-TJ-BG | 2026-05-19 | |||
| 88-XH-FG | 2026-05-06 | |||
| 35-JZ-RN | 2026-05-13 | |||
| 92-PP-TK | 2026-05-12 | |||
| 09-ZP-RN | 2026-05-05 |